Kwiat na pierwszą randkę

Jakie kwiaty na pierwszą randkę?

Blog Możliwość komentowania Jakie kwiaty na pierwszą randkę? została wyłączona

Pierwsza randka wiąże się zarówno z ekscytacją, jak i ze stresem. Denerwujemy się czy wszystko pójdzie dobrze. Zastanawiamy się, co pomyśli o nas druga osoba, czy będziemy mieć, o czym rozmawiać oraz jak najlepiej zaaranżować nasze spotkanie. Na randkę zakładamy najlepsze ciuchy, psikamy się perfumami i obmyślamy tematy, które można poruszyć w dyskusji. Wszystko po to, aby dobrze wypaść i aby spotkanie było udane. Jednak jest kilka kwestii, które nie zawsze są oczywiste.

Czy dawać kwiaty na pierwszej randce?

To pytanie dręczy większość mężczyzn planujących pierwszą randką. Dodatkowo odpowiedź na nie wcale nie jest taka prosta. Z jednej strony kwiaty, to gest szacunku i wyraz uczyć do kobiety, ale z drugiej strony czy dawać je już na pierwszej randce? Wszystko zależy od tego, gdzie planujemy pójść podczas naszego spotkania. Jeśli wybieramy się do kawiarni lub restauracji, to kwiaty na randkę będą jak najbardziej na miejscu. Po wejściu do lokalu poprośmy kelnera o wazon, do którego włożymy bukiet. Podobnie, jeśli idziemy na spacer, wówczas możemy ponieść bukiet i też nie powinno być z tym problemu. Jednakże, jeśli w planach mamy teatr, kino czy też filharmonię, to może się okazać, że kwiaty przysporzą nam niepotrzebnego kłopotu. Nasza wybranka nie będzie wiedziała, co z nimi zrobić i przez to poczuje się niezręcznie. Dlatego też lepiej tego unikać. Nieco inaczej sytuacja będzie wyglądać, gdy pojedziemy po naszą towarzyszkę do domu. Wówczas ze spokojem będzie mogła włożyć kwiaty do wazonu.

Pierwsza randka kwiaty

Pierwsza randka kwiaty / źródło: www.pixabay.com

Jeśli już zdecydujemy się na kwiaty to, co wybrać?

Przede wszystkim pamiętajmy, że podarunek podczas pierwszej randki nie może być zbyt okazały. Powinien być skromny i delikatny. Dlatego też zrezygnujmy z pokaźnych bukietów. Na nie jeszcze przyjdzie czas na kolejnych spotkaniach. Na początek wystarczy pojedyncza roża lub bukiet z kilku kwiatów. Zawsze trzymajmy się zasady, że kwiaty na randkę powinny być w nieparzystej liczbie. Odpuśćmy sobie eksperymenty związane z rodzajem kwiatów. Na początku nie zawsze wiadomo, co lubi nasza wybranka. W tej kwestii najskuteczniejsze będą klasyczne rozwiązania.

Kwiaty na pierwszą randkę

Idealne kwiaty na pierwszą randkę / źródło: www.pixabay.com

Decyzja podjęta – będą kwiaty, tylko jakiego koloru?

Najprostszym i bardzo często najlepszym rozwiązaniem są czerwone róże. Można powiedzieć, że zadowolą one większość pań. Jeśli jednak planujesz coś mniej tuzinkowego, to pamiętaj, żeby nie przesadzić. Kolor czerwony jest zawsze mile widziany. Raczej zrezygnuj z żółtych kwiatów, które symbolizują zazdrość. Na początku znajomości lepiej nie okazywać negatywnych uczuć. Dobrze sprawdzą się również kwiaty w jasnych odcieniach różu. Możesz także pozwolić sobie na mniej oczywiste rozwiązania i poszukać kwiatów niebieskich lub fioletowych. Raczej zrezygnuj z bieli, która znacznie lepiej niż na pierwszą randkę nadaje się do biura lub na ślub.

Czerwona róża / źródło: www.photopin.com

Czerwona róża / źródło: www.photopin.com

O czym musisz pamiętać?

Najważniejsze jest, aby kwiaty były świeże. Dobrze również, gdy są ładne. Na pierwszej randce lepiej zrezygnuj z przesadnego zdobienia. Naturalność będzie znacznie lepsza. Dzięki temu kobieta poczuje, że jesteś wobec niej szczery i uczciwy. Odpuść sobie również bileciki z wyznaniami. Jest na nie zbyt wcześniej, a przecież chyba nie chcesz wystraszyć swojej wybranki? Zanim dasz je kobiecie usuń opakowanie. Nie zapomnij, aby wręczyć je pąkami do góry.

Kobieta z piękną różą

Kobieta z piękną różą / źródło: www.pixabay.com

Co oprócz kwiatów?

Na pierwszej randce możesz podarować swojej wybrance również czekoladki. Będą one dobrym zastępstwem dla kwiatów, jeśli wybieracie się do kina, teatru lub filharmonii.

Czekoladki / źródłó: www.pixabay.com

Czekoladki / źródłó: www.pixabay.com

Liczymy na to, że któraś z wybranych przez nas propozycji  kwiatów na pierwszą randkę skradła Twoje serce – dlatego też, jeśli znalazłaś już swoje wymarzone dekoracje lub chciałabyś z nami przedyskutować inne propozycje, pisz do nas na adres e-mail: marta@amarantkwiaty.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Amarant

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Wiosenne kwiaty na ślub – zestaw idealnych bukietów <<

lub

>> Jak dobrać kwiaty na ślub? 7 podstawowych zasad <<

Pin It

» Blog » Jakie kwiaty na pierwszą randkę?
On 9 maja 2016
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem