Kwiaty na ślub do 1500 złotych

Ślub Możliwość komentowania Kwiaty na ślub do 1500 złotych została wyłączona

Planując ślub i wesele, zazwyczaj zaczynamy od ustalenia budżetu. Może on być różny w zależności od daty, wielkości przyjęcia i dodatkowych atrakcji. Stałym elementem każdego kosztorysu powinny być jednak kwiaty. Czy można kupić piękne kwiaty na ślub do 1500 zł? Czy przy takim budżecie można sobie pozwolić na kwiatowe szaleństwa?

Kwiaty na ślub do 1500 złotych – nie tylko bukiet, ale i dekoracje sali weselnej i kościoła!

Kwiaty kojarzą się nam głównie z bukietem ślubnym. Wykorzystuje się je jednak w dużo szerszym zakresie. Pierwszym miejscem, które nimi przyozdabiamy jest oczywiście kościół. Możemy ustawić kwiaty wzdłuż ławek lub zdecydować się jedynie na duży bukiet przy ołtarzu. Wbrew niektórym opiniom rośliny będą także pięknym urozmaiceniem ślubu cywilnego. Szczególnie te organizowane na świeżym powietrzu, wymagają tego typu oprawy.W przypadku ślubów plenerowych warto wprowadzać kwiaty pasujące do danego klimatu i regionu. Bez problemu kupimy na taki ślub kwiaty do 1500 zł, gdyż kwiaty sezonowe, rosnące naturalnie w naszym kraju są stosunkowo niedrogie.

Kwiaty na ślub do 1500 zł

Kwiaty na ślub do 1500 zł

Bukiet, butonierka i ewentualny wianek Panny Młodej to kolejne kwieciste elementy ślubu. Wszystkie te części powinny być spójne i dopasowane do całości przyjęcia oraz koloru sukni ślubnej. Przykładowo: do białej sukienki nie wybierajmy kwiatów w tym samym kolorze. Tradycyjnie, ten sam zestaw (bukiet i butonierka) jest konieczny także dla świadków. Obydwa ta elementy mogą być jednak mniej okazałe niż w przypadku Państwa Młodych.

Sala weselna najlepiej może oddać klimat całej uroczystości, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie ozdobienie. Najczęściej Młoda Para kieruje się wybranym wcześniej motywem. Wszystkie detale powinny być utrzymane w podobnym stylu. Winietki, napisy na stołach, księga gości i oczywiście kwiaty powinny być ze sobą całkowicie spójne.

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Średnia półka cenowa – kwiaty na ślub do 1500 zł

Wbrew pozorom wykorzystanie kwiatów we wszystkich wyżej wymienionych elementach nie musi być drogie. Wszystko zależy od tego jakie rośliny wybierzemy. Te sezonowe będą oczywiście dużo tańsze. Istnieje jednak kilka gatunków kwiatów na ślub, które niezależnie od pory roku nie nadwyrężą naszej kieszeni.

Jeżeli zdecydujemy się na kwiaty sezonowe lub róże, możemy pozwolić sobie na niemałe szaleństwo i kupić wyjątkowe kwiaty na ślub do 1500 złotych! Za taką kwotę można ozdobić wszystkie stoły weselne, a także kościół i wprowadzić wyjątkowe dekoracje na salę weselną

Najbardziej popularne są oczywiście róże. Ich różne odmiany pomogą nam w stworzeniu idealnego bukietu. Na rynku znajdziemy wiele kolorów tych kwiatów, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do klimatu naszego wesela. Niezależnie od tego, czy potrzebne są nam kwiaty na ślub w sierpniu czy listopadzie – róże zawsze będą odpowiednie.

Kwiaty na ślub to nie jedynie bukiety

Kwiaty na ślub to nie jedynie bukiety

Jeśli zależy nam na oszczędnościach wybierzmy margerytki. Są one dostępne przez cały rok, znajdziemy je w każdej kwiaciarni. Tu również możemy wybierać spośród różnych, pięknych kolorów. Najbardziej popularne są te pastelowe. Bukiet z margerytek jest bardzo delikatny i najczęściej dość skromny, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku sukien typu vintage.

Nieco mniej popularne rośliny to goździki i kalie. Goździki możemy stosować w bukietach samodzielnie lub z innymi kwiatami, np.: różami czy fuksją. Tu, podobnie jak w przypadku róż mamy ogromny wybór odmian i kolorów. Kalie z kolei bardzo często zupełnie nie kojarzą się z bukietem ślubnym – niesłusznie. Warto je wybierać, ponieważ wyglądają one niezwykle delikatnie i świetnie dopełnią całości uroczystości. Co więcej kalie wystarczy związać ozdobną wstążką by uzyskać wspaniały bukiet ślubny. Nie musimy łączyć ich z innymi kwiatami.

Kwiaty na ślub do 1500 zł – budżet w tym wypadku to nie problem!

Budżet w wysokości 1500 złotych bez problemu powinien wystarczyć nie tylko na podstawowe ozdoby ślubne. Jeżeli chcesz kupić kwiaty na ślub do 1500 złotych,  warto wcześniej przekazać firmie florystycznej informację ile pieniędzy jesteśmy w stanie wydać. W ten sposób unikniemy ewentualnych nieporozumień. Oczywiście możemy także poprosić florystykę o ułożenie bukietów i butonierek, a także ozdobienie kościoła, a sami zająć się przystrojeniem sali weselnej. Z pewnością pomoże nam to nieco zaoszczędzić. Samodzielne szukanie kwiatów w hurtowniach oraz na targach może być wyczerpujące, ale z pewnością uda nam się w ten sposób kupić kwiaty na ślub do 1500 złotych.

Pin It

» Ślub » Kwiaty na ślub do 1500...
On 11 sierpnia 2018
By
, , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem