Ślub Asi z niezwykłą historią

Kwiaty użyte do kompozycji: Wiązanka składała się z białych gerber, róży gałązkowej, eustomy, błękitnych ostróżek i pastelowej zieleni eukaliptusa oraz wszelkiego rodzaju traw nadających całości lekkości i polnego sznytu. W wianku dominowały róże i ostróżki. Do wykonania wianków na stołach użyto goździków, eustom, gerber, hortensji, róż, waxu, hypericum, gipsówki, rozchodnika, eukaliptusa oraz wrzosów.

23 kwietnia 2016

Punktem wyjścia w rozważaniach dotyczących stylizacji całej uroczystości ślubnej były…buty. Bardzo oryginalne i „wymagające” jeśli chodzi o kolorystykę, narzuciły pewne rozwiązania, co zaowocowało bardzo ciekawą wiązanką i wiankiem dla Panny Młodej.  Do eterycznej urody Joanny pasował delikatny, jasny wianek z elementami pastelowej i mocniejszej zieleni oraz błękitu. Wiązanka nawiązywała do wianka, była bardzo swobodna i rustykalna.

Przyjęcie odbywało się przy okrągłych stołach, na których stały tylko duże minimalistyczne słoje ze świecą w środku, otulone grubym wiankiem pastelowych kwiatów. Na bufecie stanęły bardzo proste dekoracje z bielonych gałęzi wierzby, ozdobione szklanymi łezkami z tealightami i małymi fiolkami z bukiecikami gipsówki.

Pin It
Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem