Kwiaty na ślub w sierpniu

Sierpień to wyjątkowy miesiąc. Z jednej strony lato wciąż trwa w najlepsze, ale z drugiej w powietrzu unosi się zapach koszonego siana, liście na niektórych drzewach zmieniają barwę i czuć zbliżającą się powoli jesień. Jakie kwiaty na ślub w sierpniu będą adekwatne do tej pięknej i często wybieranej na początek wspólnego życia przez młodą parę pory roku?

Słoneczniki – wyjątkowe kwiaty na ślub w sierpniu

Przełom lata i jesieni to czas, w gdy w naszym kraju zakwitają słoneczniki. Trudno wyobrazić sobie bardziej typowy dla sierpnia kwiat. Jeśli para młoda pragnie, by jej dekoracje ślubne były zakorzenione w cyklu przyrody, właśnie słoneczniki będą idealnymi kwiatami na ślub w sierpniu. Jednocześnie będzie to paradoksalnie dość oryginalny, dla niektórych być może odważny wybór, ponieważ z pewnością słoneczników nie utożsamiamy ze ślubem. Kościół i sala weselna udekorowane tymi pięknymi kwiatami z pewnością na długo pozostaną w pamięci pary młodej i gości, podobnie jak bukiet panny młodej.

zamów kwiaty na ślub, wesele, bukiety

Polne kwiaty na ślub w sierpniu

Zarówno w przypadku wykorzystana słoneczników jako motyw przewodni, jak i postawienia na inną kompozycję, warto postawić na polne kwiaty na ślub w sierpniu. Intensywna żółta barwa słoneczników doskonale skomponuje się między innymi z bielą lilii lub konwalii. Inny ciekawy pomysł stanowi fiolet, w postaci lawendy lub posiadającej wiele odcieni ostróżki. Kwiaty na ślub w sierpniu warto wzbogacić ponadto innymi ciekawymi elementami kompozycji, zwłaszcza gdy stawiamy na sezonowość. Interesujący efekt dadzą między innymi dołączone do bukietu kiełki zboża.

Elegancja i rustykalizm

A może wybierając kwiaty na ślub w sierpniu warto nieco pomieszać style? Z pewnością ze słonecznikami kojarzącymi się dość ludowo dobrze skomponują się także klasyczne białe róże. Jeśli lubimy intensywne barwy, ciekawie wyglądać będzie również ognisty bukiet złożony ze słoneczników i róż lub innych eleganckich kwiatów w różnych odcieniach pomarańczy. Tę ostatnią kompozycję polecamy szczególnie pannom młodym obdarzonym charyzmom i temperamentem.

Kwiaty na ślub– jeszcze więcej możecie o nich dowiedzieć się właśnie tu.

Pozdrawiamy,

Zespół Amarant

on 25 lipca • by

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem