Bukiet film

Jak wybrać osobę, która nagra film z wesela

Blog Comments (0)

Film z wesela to pamiątka na całe życie. Decyzję o wyborze ekipy nagrywającej Wasze wesele warto więc podejmować rozważnie. Poniżej kilka porad, które pomogą Wam znaleźć odpowiednią osobę.

Sprawdźcie portfolio – każdy operator nagrywa filmy w innym stylu. Nie oczekujcie, że ktoś kto specjalizuje się w spokojnych filmach przygotuje dla Was dynamiczny klip. Jeśli podobają wam się dotychczasowe produkcje osoby z która chcecie współpracować to szansa, że i Wasz film ze ślubu będzie taki jak tego oczekujecie znacząco wzrasta.

Omówcie dokładnie Wasze oczekiwania – każdy ma inną wizję wideo ze ślubu i wesela. Powiedzcie operatorowi czego oczekujecie. Pomocne będzie przesłanie kilku poglądowych filmów ze ślubu znalezionych w internecie. Ciężko bowiem ruchome obrazy opisać słowami.

Zejdźcie z utartych szlaków – wymyślcie wspólnie z osobą nagrywającą jakiś ciekawy pomysł na pokazanie Waszego najważniejszego dnia. Mogą to być wywiady z gośćmi czy życzenia, które nagra dla Was rodzina. Poszukajcie inspiracji-ciekawych pomysłów są tysiące.

Doświadczenie – jeżeli macie możliwość współpracujcie z osobami, które zawodowo zajmują się nagrywaniem wideo (nie tylko ze ślubów). My do realizacji naszego klipu promocyjnego wybraliśmy Mateusza z firmy Promeo Video. Jego telewizyjne doświadczenie bardzo pomogło w stworzeniu dzieła, które możecie zobaczyć poniżej.

Nie za długo – czasy realizacji trwających kilka godzin filmów ze ślubu już dawno minęły. Film powinien trzymać w napięciu i przekazywać emocje. Krócej znaczy lepiej.

Technologia-nowoczesny sprzęt ułatwia realizację i sprawia, że Wasze wideo z wesela będzie o wiele ciekawsze. Rozważcie użycie drona-pozwoli to na pokazanie ślubu z zupełnie innej perspektywy.

Ekipa-warto do realizacji filmu zaangażować ekipę składającą się z przynajmniej dwóch osób. gdy jedna będzie filmowała Wasze przygotowania druga może nagrać przygotowania w domu weselnym czy w restauracji. Warto skontaktować kamerzystę z ekipą przygotowująca dla Was bukiet panny młodej, kwiaty na ślub, kwiaty do kościoła czy inne elementy wystroju. Pokazanie ślubu od kuchni może niezwykle urozmaicić wasz film ze ślubu.

Zamów bukiet z filmu tel. +48 536 097 849
Pin It

» Blog » Jak wybrać osobę, która nagra...
On 6 maja 2020
By
, , , , , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem