Kwiaty w Warszawie-Ursus

Kwiaciarnia internetowa Warszawa Ursus

Firma Amarant świadczy usługi florystyczne na terenie całej stolicy jako profesjonalna kwiaciarnia. Warszawa-Ursus nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Dzielnica Ursus należy do jednej z najmłodszych dzielnic Warszawy, bowiem została wcielona do miasta stołecznego w 1 sierpnia 1977 roku, wówczas jako część dzielnicy Ochota. Nazwa Warszawa-Ursus jest rozpoznawalna w całej Polsce za sprawą Zakładów Mechanicznych, produkujących ciągniki, jak również inne pojazdy pod marką Ursus. Nie znaczy to jednak, że cała dzielnica ma industrialno-mieszkaniowy charakter, bowiem w Ursusie można również znaleźć ciekawe tereny zielone, jak choćby park Archera. Jednak roślinność podziwiana w parku nigdy nie zastąpi usług oferowanych przez kwiaciarnię.

Nasza kwiaciarnia internetowa w Warszawie-Ursusie oferuje błyskawiczną realizację zleceń, ze względu na bliską lokalizację. W skład usług kwiaciarni wchodzą między innymi: przygotowanie kwiatów dla firm, bukiety na każdą okazję, kwiaty na ślub i sesje zdjęciowe.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców dzielnicy Warszawa-Ursus do skorzystania z oferty kwiaciarni Butik Florystyczny Amarant.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Kwiaty Warszawa | Kwiaty Warszawa Ursus | Kwiaty Piaseczno | Kwiaty Pruszków | Kwiaty  Grodzisk Mazowiecki

Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Zdjęcie główne: Warszawa-Ursus – źródło: https://www.wikiwand.com/pl/Ursus_(Warszawa)

 

Warszawa Ursus

Dzielnica Warszawy, przyłączona do stolicy w 1977 roku. W latach 1952-77 Ursus był samodzielnym miastem, który w początkowej fazie nosił nazwę Czechowice. Na terenie obecnej dzielnicy Warszawy- Ursusie, istniały jeszcze 2 inne wsie- Skorosze i Szamoty. Historia tych 3 małych miejscowości sięga XIV wieku. W głównej mierze okolica ta rozsławiła się fabryką Zakładów Mechanicznych Ursus.

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem