Kwiaty w Piasecznie

Kwiaciarnia internetowa w Piasecznie

Butik florystyczny Amarant jako profesjonalna i sprawdzona kwiaciarnia w Piasecznie od lat realizuje zlecenia dla klientów z tego podwarszawskiego miasta, oferując nowatorskie kompozycje, nieobsługiwane przez większość kwiaciarni w Piasecznie i okolicach.

Gmina Piaseczno ma swoją długą i bogatą historię. Już w średniowieczu słynęła z organizacji targów i jarmarków, na których między innymi swoje kompozycje kwiatowe sprzedawali znakomici lokalni floryści. Piaseczno, biorąc pod uwagę stosunkowo niewielki rozmiar gminy może się pochwalić ciekawą architekturą na czele z historycznym, miejskim ratuszem w stylu klasycystycznym, który wyróżnia się umiejscowionym na szczycie budynku półksiężycem, upamiętniającym wizytę tureckiego posła w Piasecznie.

Wspaniała architektura wymaga ozdoby florystycznej, dlatego nasza kwiaciarnia internetowa w Piasecznie obsługuje również miejscowe firmy i instytucje publiczne, dekorując wnętrza budynków. Ponadto oferujemy wyjątkowe kompozycje kwiatowe i bukiety na ślub oraz na inne okazje.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Kwiaty Warszawa | Kwiaty Warszawa Ursus | Kwiaty Piaseczno | Kwiaty Pruszków | Kwiaty  Grodzisk Mazowiecki

 

Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Zdjęcie główne: Piaseczno- źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Piaseczno_2011_(3).JPG

 

Piaseczno

Miasto powiatowe położone w woj. mazowieckim, bezpośrednio przylegające do Warszawskiej dzielnicy Ursynów. Wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. Dzięki temu Piaseczno uznawane jest za jedno z najatrakcyjniejszych miejsce w Polsce do inwestowania i zamieszkania.

Początki Piaseczna możemy odnaleźć w XIII wieku. Nazwę Piaseczno zawdzięcza piaszczystym glebom, na których osiedlili się pierwsi mieszkańcy. Prawa miejskie Piaseczno uzyskało w 1429 roku.

 

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem