Kwiaty na ślub w czerwcu

Kwiaty na ślub w czerwcu mogą nawiązywać do ciepłych, coraz dłuższych dni, które powoli zbliżają nas do lata. W aranżacjach dominują ciepłe kolory, które przełamujemy fioletami oraz zielonymi dodatkami. Ogólnodostępność wielu gatunków kwiatów pozwala nam na wykorzystanie wielu odmian bądź utrzymanie aranżacji z dominującym elementem kwiatowym. Wiele zależy od koncepcji, jednak niezależnie od założenia, bukiety prezentują się wyśmienicie.

Polne kwiaty

Pora roku sprzyja wykorzystaniu w aranżacjach kwiatowych z polnych kwiatów. Możemy dzięki temu stworzyć świeże, przyjemne dla oka kompozycje. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie kwiatów maku, których ciepła, czerwona barwa wygląda przepięknie w zestawieniu z całą paletą barw, dostępną wśród polnych kwiatów. Takie kompozycje kwiatowe stwarzają lekki, przyjemny klimat wśród weselnych stołów.

Hortensje – idealne kwiaty na ślub w czerwcu

Kwiaty hortensji, dzięki dostępności w wielu wariantach kolorystycznych, mogą posłużyć do stworzenia wielobarwnych, ciekawych kompozycji kwiatowych. Prezentują się wyśmienicie zarówno na stołach, jak i w bukiecie panny młodej. Ich delikatne płatki sprawiają, że cała kompozycja nabiera lekkości. Mogą być elementem dominującym, jak i dodatkiem do innych kwiatów, jakie wykorzystamy przy aranżacji.

Kwiaty na ślub w czerwcu

Kwiaty na ślub w czerwcu, źródło: pixabay.com

Słoneczniki

Kolejnym prostym, acz efektownym pomysłem, jest wykorzystanie słoneczników do przyozdobienia stołów weselnych, ale także do stworzenia bukietu dla panny młodej. Ich wielkie kwiaty z żółtymi płatkami kojarzą się ze słońcem, dzięki czemu wyglądają niezwykle pozytywnie nawet w prostych, nieskomplikowanych aranżacjach. Wystarczy zaledwie kilka kwiatów, aby uświetnić wygląd stołów.

Niezależnie od roślin, jakie wykorzystamy, kwiaty na ślub w czerwcu pozwalają nam na stworzenie ciepłego klimatu, dopasowanego do coraz dłuższych, czerwcowych dni. Dzięki temu, przy zastosowaniu nielicznych dodatków, stworzymy niepowtarzalne kompozycje kwiatowe, które będą prezentować się rewelacyjnie w dniu ślubu.

Kwiaty na ślub– jeszcze więcej możecie o nich dowiedzieć się właśnie tu.

Pozdrawiamy,

Zespół Amarant

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

on 25 lipca • by

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem