Kwiaty na urodziny

Kwiaty na urodziny– czy to dobry pomysł? Urodziny świętujemy raz w roku, dlatego warto zadbać, aby ten dzień stał się wyjątkowym. Kupowanie bukietów urodzinowych nie ogranicza się do wyboru liczby kwiatów i koloru. Dzięki profesjonalnym florystom można obdarować jubilata niesamowitym pachnącym prezentem, który zapamięta na długi czas. Podpowiadamy jakie bukiety urodzinowe będą idealne na tę okazję.

Kwiaty kochanków

Tak właśnie określane są klasyczne czerwone róże. Ich symbolika jest najbardziej znana –  przekazują gorące uczucia względem wybranki serca. Wybierając kwiaty urodzinowe można odstąpić od zasady, która mówi, że należy kupować wyłącznie nieparzystą liczbę kwiatów. Jeżeli świętujemy 30 urodziny naszej ukochanej, na pewno doceni ona duży bukiet złożony z 30 czerwonych róż i z pewnością nie będzie to foux pas. Bukiet na urodziny złożony z róż nigdy nie będzie nudny.  Kwiaty na urodziny złożone z róż to elegancja sama w sobie. Można dodać do niego gipsówkę, ozdobną wstążkę i liścik z życzeniami i wyznaniem miłości. Dobrym pomysłem będzie zamówienie czerwonych róż w koszyku, co z pewnością wywoła radość w oczach ukochanej.

Kwiaty urodzinowe

Kwiaty urodzinowe, źródło: pixabay.com

Kwiaty urodzinowe – bukiety fantazyjne

Mówi się, że każdy bukiet kwiatów jest unikalny. Dobry florysta dobiera kwiaty na podstawie gustu osoby obdarowywanej i okoliczności. Dlatego właśnie floryści z kwiaciarni Amarant nie tylko przygotowują piękne bukiety na wyjątkowe okazje, ale również doradzają w wyborze odpowiednich kwiatów. Kompozycje mogą być minimalistyczne, klasyczne, jednolite, bardzo kolorowe, albo niezwykle fantazyjne. Niezależnie czy kupujemy prezent dla mamy na urodziny, bukiet dla przyjaciółki lub siostry, kwiaty zawsze są starannie wybierane w zależności od preferencji jubilatki.

Coraz częściej decydujemy się na oryginalne kwiaty na urodziny z  niespodzianką w środku. Nie musi to być liścik, ale na przykład cukierki, pieniądze zwinięte w rulonik, figurka z liczbą lat jubilata wetknięta w bukiet lub kosz pełen kwiatów, czekoladek i elegancką butelką wina.

Jak wybrać bukiet kwiatów na urodziny?

Ofiarowując kwiaty na urodziny możemy kierować się porą roku, w której wypada święto. Wiosną i latem najlepiej sprawdzi się radosny, słoneczny bukiet stworzony z róż, żonkili, chryzantem ozdobiony zielonymi elementami. Powiew wiosny poczujemy wręczając bukiet na urodziny, który łączy w sobie margerytki i goździki. Jesienią królują żółte, pomarańczowe i czerwone kwiaty. Nawet jeżeli pogoda nas nie rozpieszcza, kolorowe kwiaty z pewnością wywołają uśmiech na twarzy jubilata. Jakie kwiaty wybrać jesienią? Idealnie sprawdzi się kompozycja stworzona z frezji, pomarańczowych róż i hipericum, a jarzębina lub żółte listki wplecione w bukiet podkreślą charakter tej pory roku. A co podarować, jeżeli zimą wypadają urodziny? Kwiaty dodadzą gorących emocji nawet w mroźny zimowy dzień. Warto postawić wówczas na eustomę, goździki, lilie, amarylisy, margerytki.

Jeżeli od wielu lat jednym z najbardziej popularnych prezentów na urodziny są kwiaty, to dlaczego nie wręczać ich mężczyznom? Tradycja nakazuje obdarowywać kobiety pięknymi bukietami, jednak coraz częściej mężczyźni otrzymują na tę okazję kompozycję kwiatową. Męski bukiet może przyjąć biało-niebieski kolor (anemony, irysy, margerytki), a niespodzianką w środku bukietu może być zabawna kartka urodzinowa, czekoladki lub inny drobny upominek.

Kwiaty na urodziny

Kwiaty na urodziny, źródło: pixabay.com

Kwiaty na urodziny online

Jeżeli w tym wyjątkowym dniu nie możemy zobaczyć się z ukochaną osobą, Amarant dostarczy bukiet kwiatów pod same drzwi jubilata. Taka niespodzianka zawsze cieszy i rozgrzewa serce. Wystarczy nam przekazać do kogo mają powędrować kwiaty i w jakiej stylistyce mają być utrzymane. Jeżeli nie jesteś pewien, zaufaj naszemu doświadczeniu!

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem