Warsztaty z wyplatania wianków

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach z wyplatania wianków na głowę. W czasie zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych technik wicia wianków z wykorzystaniem żywych kwiatów i własnoręcznie stworzą własne kompozycje zielne.

Warsztaty florystyczne dla firm – wianki na głowę

Warsztaty florystyczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm.  Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważna jest integracja pracowników i dostarczenie im rozrywki na wysokim poziomie. W czasie warsztatów z wyplatania wianków można nie tylko pobudzić swoją kreatywność, ale także lepiej poznać swoich współpracowników. Szkolenie odbywa się w sympatycznej atmosferze, w otoczeniu kwiatów, dekoracji oraz akcesoriów niezbędnych do stworzenia kompozycji kwiatowych. W zależności od potrzeb i preferencji w warsztatach może brać udział od kilku do nawet kilkudziesięciu osób. Z naszej strony zapewniamy materiały dydaktyczne, świeże kwiaty oraz zieleń do przystrojenia wianków.

Wianek z żywych kwiatów

źródło: pixabay.com

Jak zrobić wianek?

Nie wiesz jak zrobić wianek? A może chciałbyś spróbować nowych technik i spędzić miło czas w gronie znajomych? Jeżeli tak, koniecznie skorzystaj z naszej oferty i już dziś zapisz się na warsztaty z wyplatania wianków. Gwarantujemy doskonałą zabawę. Im większa grupa – tym niższe ceny za udział w szkoleniu. Nasza firma organizuje szkolenia zarówno dla małych, jak i dużych grup. Adresatami naszej oferty są dorośli i dzieci. W przypadku dzieci przewidujemy ciekawe atrakcje, które zaangażują nawet najbardziej oporne maluchy! Wianek z kwiatów zrobiony własnoręcznie da bardzo dużo satysfakcji i stanie się powodem do dumy. Każde dziecko będzie zachwycone, mogąc zrobić coś własnoręcznie.

żródło: pixabay.com

żródło: pixabay.com

Warsztaty z wyplatania wianków dla dzieci

Praca z dziećmi daje mnóstwo satysfakcji i pobudza wyobraźnię. Najmłodsi klienci są niezwykle wymagający i kreatywni, dlatego warsztaty przebiegają w miłej i luźnej atmosferze.
Jako że usługa nie ma charakteru cyklicznego, tylko jest wykonywana na zamówienie, mogą Państwo liczyć na dostosowanie programu do wieku i potrzeb dzieci. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klienta i rozpisujemy program w uzgodnieniu ze zleceniodawcami. Dzięki długoletniemu doświadczeniu posiadamy wiedzę i umiejętności niezbędne podczas współpracy z maluchami. Nasi szkoleniowcy to osoby cierpliwe i wyrozumiałe. Gwarantujemy, że wszystkie dzieci, jak i dorośli będą zadowoleni z możliwości wykorzystania umiejętności manualnych w praktyce.

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

Warsztaty na wieczory panieńskie i imprezy okolicznościowe – wianki z żywych kwiatów

Organizacja niepowtarzalnego wieczoru panieńskiego wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Jeżeli zależy Państwu na dobrej zabawie i aktywności, która przypadnie do gustu każdej zaproszonej osobie, warsztaty florystyczne to strzał w dziesiątkę. Nasi szkoleniowcy wykonają efektowne wianki wiosenne i pokażą krok po kroku jak stworzyć własną unikalną kompozycję. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zawsze mamy duże ilości świeżych kwiatów, które zachwycą uczestników szkolenia.

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Zainteresowany warsztatami? – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem