wianek z bialych kwiatów

Wianek na komunię

Pierwsza Komunia Święta Comments (0)

Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej młodej damy. Dlatego wszystkie wianki na komunię, które powstają w naszej pracowni to małe dzieła sztuki. Ich przygotowanie zaczynamy od precyzyjnego pomiaru głowy. Wykonujemy go osobiście lub, gdy wianek mamy dostarczyć w dniu komunii, prosimy o to mamę. To też czas na wybór odpowiednich kwiatów. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych małych klientek, jednak najczęściej sugerujemy wykorzystanie róży gałązkowej, gipsówki, goździka gałązkowego, konwalii, floksy czy stokrotek. To kwiaty trwałe i doskonale prezentujące się na głowie.

Wianek jest gotowy do odbioru w przeddzień imprezy lub dostarczany przez nas tuż przed nią. Dzięki temu długo zachowuje świeżość i pięknie wygląda na głowie przez długi czas.

Część naszych klientów pyta nas o wianki ze sztucznych kwiatów, które zdecydowanie odradzamy. Obawy o trwałość wianka ze żywych kwiatów są bezpodstawne ponieważ właściwie przechowywany zachowa świeżość przez cały dzień w którym odbywa się komunia święta.

Pisarz, Oscar Wilde powiedział: „dzieci-najpiękniejsze kwiaty” więc zakładajmy im na głowy wianki ze świeżych kwiatów.

Zamów wianek na komunię tel. +48 536 097 849

Pin It

» Pierwsza Komunia Święta » Wianek na komunię
On 6 maja 2020
By
, , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem