Ślub w czase pandemii

Ślub i wesele a koronawirus

Blog, Ślub Comments (0)

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi z powodu pandemii koronawirusa praktycznie niemożliwe stało się organizowanie wesel. Zgodnie z przepisami, mimo zniesienia pewnych ograniczeń wciąż nie jest możliwe organizowanie wesel dla dużej ilości osób. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier i minister zdrowia poinformowali o zniesieniu części ograniczeń nałożonych na restauracje, jednak wciąż nie oznacza to możliwości zaproszenia kilkuset osób.

Na pytanie o możliwość organizacji wesel minister zdrowia odpowiedział:

Pozwólmy ruszyć sektorowi gastronomicznemu zanim będziemy mówić, że będzie można zrobić duże imprezy jakimi są wesela, duże spotkania integracyjne czy inne wydarzenia w lokalach, które z natury swojej nie są możliwe w tym reżimie dystansowania się.

Minister zdrowia zaapelował o cierpliwość:  Zobaczmy jak to funkcjonuje, jak wygląda sytuacja jak ruszy sektor gastronomiczny – wtedy będziemy analizowali i komunikowali te większe wydarzenia, większe imprezy, jakimi są wesela – powiedział.

Zmianie uległa jednak dozwolona ilość osób mogących jednocześnie przebywać w kościele. Teraz jest to 1 osoba na każde 10 metrów powierzchni. Oznacza to, że mimo epidemii koronawirusa istnieje możliwość organizacji ślubów kościelnych. W związku z tym wprowadziliśmy specjalne procedury bezpieczeństwa. Nasi pracownicy wyposażeni są w maseczki oraz pracują w jednorazowych rękawiczkach. Elementy takie jak np. wypożyczane przez nas wazony są dezynfekowane za pomocą profesjonalnych środków wirusobójczych. Bukiet panny młodej, wianek czy butonierka dla pana młodego dostarczane są metodą bezkontaktową.

Jeżeli jesteś gościem zaproszonym na dowolną uroczystość, a z jakichkolwiek względów nie możesz w niej wziąć udziału, przypominamy że świadczymy usługę poczty kwiatowej w Grodzisku Mazowieckim i okolicznych miejscowościach (Milanówek, Brwinów, Żyrardów, Piastów, Pruszków, Błonie). Poczta kwiatowa w Grodzisku Mazowieckim i okolicach działa z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych a płatności przyjmujemy bezkontaktowo (karta płatnicza, BLIK, przelew).

(stan na: 15.03.2020)


Poczta kwiatowa Grodzisk Mazowiecki tel. +48 536 097 849Pin It

» Blog, Ślub » Ślub i wesele a koronawirus
On 13 maja 2020
By
, , , , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem