Kwiaty na ślub w maju

Maj jest uważany za niezwykle romantyczny miesiąc, w związku z tym jest idealną porą dla zakochanych. Kwiaty na ślub w maju pozwalają nam na stworzenie pięknych aranżacji, które nadadzą uroczystości dodatkowy, romantyczny wydźwięk. Ogromny wybór kwiatów i zapachów pozwala nam na stworzenie wyjątkowego klimatu, który z pewnością docenią zaproszeni goście weselni.

Bez – symbol kwitnącego maja

Kwiatowe aranżacje na ślub w maju możemy oprzeć na kwiatach bzu. W tym miesiącu są dostępne różne jego odmiany, choć przeważnie wykorzystywane są białe oraz fioletowe kwiaty. Niepodważalnym atutem bzu jest jego intensywny zapach, który kojarzy się z ciepłymi, majowymi dniami. Bez możemy połączyć z kwiatami piwonii, tulipanami czy innymi wiosennymi kwiatami oraz uzupełnić zielonymi dodatkami, co z pewnością będzie się wyśmienicie prezentować na weselnych stołach.

Klasyczne piękno konwalii

Konwalie uznawane są za symbol pomyślności, a bukiety stworzone z tych kwiatów zachwycają delikatnością i subtelnym aromatem. Ich drobne kielichy wyglądają korzystnie nawet przy wykorzystaniu minimalnych dodatków, choć nie są one koniecznie. Konwalie mogą być jedynym elementem aranżacji kwiatowych, choć świetnie nadają się również jako dodatek do kompozycji stworzonych z innych kwiatów.

Kwiaty na ślub w maju

Kwiaty na ślub w maju, źródło: pixabay.com

Kwiaty na ślub w maju o barwie różu

Maj, jako miesiąc uznawany za romantyczny, często kojarzy się z różowym kolorem. W związku z tym do stworzenia kwiatowych kompozycji możemy wykorzystać wiele odmian w tym kolorze – róż, tulipanów, gerber, frezji, lilii czy wielu innych kwiatów. Dla nadania romantyczności i delikatności wystroju możemy połączyć róż z bielą, co nada aranżacjom kwiatowym klasycznego, eleganckiego wyglądu.

Maj pozwala nam na stworzenie niezwykle aromatycznych kompozycji kwiatowych, które nie tylko zachwycą nasze oczy, ale również nozdrza. Piękny zapach, w połączeniu z zachwycającym wyglądem, nada uroczystości ślubnej niezwykle romantycznego charakteru.

Kwiaty na ślub– jeszcze więcej możecie o nich dowiedzieć się właśnie tu.

Pozdrawiamy,

Zespół Amarant

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

on 25 lipca • by

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem