Kwiaty na ślub

Kwiaty na ślub

Zarówno przy wyborze kwiatów do bukietu ślubnego oraz tych, które chcemy wręczyć młodej parze musimy kierować się nie tylko wyglądem, ale również symboliką. Ozdabiając kościół, czy salę weselną również należy dobrać odpowiedni gatunek kwiatów, zgodnie z motywem przewodnim. W końcu to jeden z najcudowniejszych dni w naszym życiu, a jak wiadomo piękne dodatki tworzą całość.

Kwiaty na ślub - źródło: pixabay.com

Kwiaty na ślub – źródło: pixabay.com

Kwiaty na ślub możemy wybrać kierując się ich kolorystyką, kościół przyozdabiamy najczęściej naturalnymi, eleganckimi bukietami w kolorze białym, bukiet panny młodej powinien być dobrany do akcentów kolorystycznych występujących w jej stroju, natomiast sala weselna wymaga ozdób zgodnych z motywem przewodnim wesela. Kwiaty na ślub i wesele wyprawiane wiosną mogą przywodzić na myśl ciepło i radość, dlatego idealnie sprawdzą się do tego narcyzy, tulipany i pomarańczowe jaskry. Zimą możemy wybrać mroźne kwiaty amarylisa, skomponowane z różami otulonymi srebrną mgiełką.

Kwiaty na ślub - źródło: pixabay.com

Kwiaty na ślub – źródło: pixabay.com

Wybór kwiatów na ślub i stoły weselne zależy również od naszej zasobności portfela. Mniej kosztowne będą goździki, gerbery, frezje, lewkonie. Więcej zapłacimy za jaskry, storczyki, piwonie, hortensje lub niektóre róży i tulipany poza sezonem. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na zbytnią rozrzutność finansową mogą pięknie ozdobić stoły wybierając mniejsze bukiety, uzupełnione o zielone liście, czy trawy.

Kwiaty na ślub - źródło: pixabay.com

Kwiaty na ślub – źródło: pixabay.com

Niezależnie od charakteru ślubu i wesela kwiaciarnia Amarant wspiera przyszłe pary młode w wyborze najpiękniejszych kwiatów na tą niezapomnianą uroczystość. Naszym celem jest poznać wszystkie ich oczekiwania i uczynić ten dzień pachnącym i cieszącym oczy wspaniałymi bukietami i wiązankami ślubnymi.

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Zdjęcie główne: pixabay.com

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem