Specjalne okazje

Ile jest w życiu okazji wymagających pięknej oprawy? Niewątpliwie bardzo dużo. Dzięki kwiatom możemy wyrazić radość, miłość, szacunek i przywiązanie. Niemal od zawsze aranżacje kwiatowe podkreślają podniosły charakter najróżniejszych wydarzeń. Urodziny, ślub, walentynki, dzień matki – to tylko niektóre okazje, kiedy kwiaty zawsze są mile widziane.

Kwiaty na specjalne okazje - źródło: pixabay.com

Kwiaty na specjalne okazje – źródło: pixabay.com

Kwiaty na specjalne okazje wymagają wyczucia i odpowiedniej kompozycji, dostosowanej do charakteru wydarzenia. Na dekorację kościoła podczas ślubu najczęściej wybieramy naturalne, świeże kwiaty, takie jak lilie, hortensje, gerbery, czy peonie. Walentynki to czas, kiedy królują czerwone róże. Jednak nie muszą być w klasycznym wydaniu, możliwości aranżacyjne są nieograniczone, a wszystko po to by zaskoczyć ukochaną osobę.

Kwiaty na specjalne okazje - źródło: pixabay.com

Kwiaty na specjalne okazje – źródło: pixabay.com

Dzień matki, urodziny, czy imieniny to okazje, które można wykorzystać na prawdziwą kwiatową niespodziankę. Piękna kompozycja w koszu wiklinowym, kwiaty w szklanej kuli, bukiet kolorowych kwiatów z doczepionymi słodkościami, a nawet banknotami –  któż nie byłby szczęśliwy otrzymując taki podarunek? Kwiaty na specjalne okazje nie tylko mogą przybierać różne kształty i zawierać ciekawe dodatki, ale swoich bliskich możemy również zaskoczyć wręczając skromniejszy bukiet, złożony z mało popularnych gatunków.

Kwiaty na specjalne okazje - źródło: pixabay.comKwiaty na specjalne okazje - źródło: pixabay.com

Kwiaty na specjalne okazje – źródło: pixabay.comKwiaty na specjalne okazje – źródło: pixabay.com

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia, to miejsce, gdzie możesz porozmawiać z najlepszymi florystami, dowiedzieć się więcej na temat kwiatów na specjalne okazje, ich znaczenia i symboliki. Zawsze pomagamy naszym klientom dobrać najlepsze kompozycje kwiatowe i pomóc wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Oferujemy również dostawę kwiatów bezpośrednio do wskazanej osoby, dzięki czemu możemy sprawić jeszcze większą przyjemność i niespodziankę podczas tego uroczystego dnia.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Zdjęcie główne: pixabay.com

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem