Kwiaty na ślub do 2000 zł

Kwiaty na ślub do 2000 złotych

Ślub Możliwość komentowania Kwiaty na ślub do 2000 złotych została wyłączona

Organizacja ślubu i wesela to zazwyczaj spory wydatek. Już od samego początku planowania przyjęcia Para Młoda musi liczyć się z ogromem kosztów. Wynajęcie sali, orkiestry, fotografa i kamerzysty to dopiero początek… Obok sukni i garnituru, kolejnymi kwestiami są wszelkiego rodzaju dodatki. W tym oczywiście kwiaty pasujące do całego stylu uroczystości. Jakie kwiaty na ślub do 2000 złotych wybrać aby dekoracje były piękne i pasujące do wystroju sali weselnej?

Kwiaty na ślub

Kwiaty na ślub

W zależności od pomysłu

Coraz więcej par decyduje się na motyw przewodni wesela. Bardzo popularny jest styl boho/vintage, ale nie tylko. Niektórzy skupiają się na swoich zainteresowaniach, czy ulubionych miejscach np.: urządzając wesele w morskim klimacie. Kiedy zapadnie decyzja o głównym motywie przyjęcia, bardzo ważne jest, aby się go trzymać, tak by całość wystroju była spójna i miła dla oka. Kupując kwiaty na ślub do 2000 zł możemy pozwolić sobie na minimalne szaleństwo, takie jak kwiaty związane z regionem w którym zostaliśmy wychowani czy z miejscem do którego nawiązuje wystrój.

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Własny styl

Pomysłów jest mnóstwo. Wykorzystanie szyszek, czy brzozowych talarków pod winietki to tylko niektóre z nich. Te elementy są szczególnie popularne podczas wesel jesienią. Jeszcze jakiś czas temu ślub we wrześniu, czy październiku nie był zbyt popularny. Zdecydowana większość osób decydowała się na przyjęcie w lecie. Dzisiaj sezon weselny znacznie się wydłużył i trwa do końca października. Dopiero od listopada ceny znacznie spadają. W związku z rosnącym zainteresowaniem ślubów jesienią warto wiedzieć jakie kwiaty będą w tym okresie najodpowiedniejsze. Wybór jest ogromny. Kwiaty na ślub we wrześniu są piękne i kolorowe, niczym nie odstają od tych wybieranych w wakacyjne miesiące. Delikatnie i zjawiskowo mogą wyglądać wrzosy i orchidee, jednak przy wyborze takich kwiatów ciężko kupić kwiaty na ślub do 2000 złotych. Pierwsze z wymienionych nie muszą być zestawiane z innymi roślinami, wystarczy przewiązać je kolorową wstążką i bukiet będzie gotowy. Wiele panien młodych decyduje się także na hortensje i irysy. Można z nich stworzyć naprawdę niepowtarzalne bukiety. W październiku z kolei warto postawić na jaskry, amarantusy i aksamitki. Listopad to oczywiście margerytki i chryzantemy. Choć te ostatnie kojarzą nam się negatywnie, są cudownym dodatkiem do bukietów ślubnych. Kupując kwiaty tego typu na pewno uda nam się wydać kwiaty na ślub do 2000 zł!

Kwiaty na ślub do 2000 zł

Kwiaty na ślub do 2000 zł

Budżet to podstawa – jak kupić kwiaty na ślub do 2000 zł?

Przed planowaniem wesela warto ustalić budżet na poszczególne jego elementy. To samo dotyczy kwiatów. Wiedząc, że chcemy wydać na kwiaty na ślub do 2000 zł łatwiej będzie nam podejmować decyzję. Wbrew pozorom, wydanie na kwiaty na ślub do 2000 zł to wcale nie tak dużo i aby się w takim budżecie zmieścić warto wybierać kwiaty sezonowe. Są one dużo tańsze i pozwolą na okazalsze ozdoby. Zastanówmy się także jak chcemy ozdobić kościół i salę weselną. Być może podczas ceremonii możemy przyozdobić co drugą ławkę i postawić delikatne bukiety przed ołtarzem? Ograniczenia ozdób pozwolą nam nieco zaoszczędzić. Bukiet dla Panny Młodej i świadkowej, powinien być piękny ale nie musi przytłaczać. Im mniej okazały i delikatniejszy, tym niższa będzie jego cena. Na koniec zostaje ozdabianie Sali weselnej. Pary Młode niekiedy decydują się ozdabiać ją samemu. Jeśli jednak nie mamy w tym żadnego doświadczenia możemy poprosić o pomoc florystę. Pamiętajmy, że ozdoby na stołach powinny być raczej proste i dobrane kolorystycznie do całości wystroju. Zbyt duże bukiety mogą przeszkadzać gościom w rozmowie i ostatecznie bardziej irytować niż zachwycać. Rezygnując z niepotrzebnych, ogromnych ozdób na pewno uda nam się kupić kwiaty na ślub do 2000 złotych.

 

Pin It

» Ślub » Kwiaty na ślub do 2000...
On 16 sierpnia 2018
By
, , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem