Bukiet powinien komponować się z suknią

Jaki bukiet ślubny pasuje do sukni o kroju rybki?

Ślub Możliwość komentowania Jaki bukiet ślubny pasuje do sukni o kroju rybki? została wyłączona

Bukiet ślubny to bardzo ważny dodatek. Jest nieodłącznym elementem stylizacji Panny Młodej. W związku z tym, że powinien on pasować nie tylko do motywu przewodniego uroczystości ale przede wszystkim do sukni ślubnej. Panie Młode poświęcają mu bardzo dużo uwagi. Niekiedy wybierają popularne kwiaty, takie jak roże, innym razem decydują się na oryginalniejsze rozwiązania np.: bukiet ślubny z frezji.

Od czego zacząć?

Niemal zawsze proces poszukiwania zaczyna się w ten sam sposób. Jaki? Od przeszukania Sieci. Znajdziemy tam mnóstwo pomysłów na bukiet ślubny z frezji, róż, piwonii czy innych kwiatów. Warto poczytać także różnego rodzaju fora i grupy. Doświadczenie innych Panien Młodych może okazać się nieocenione. Kolejnym krokiem jest dostosowanie kwiatów do pory roku, w jakiej odbędzie się wesele. Bukiet ślubny z frezji będzie idealny o każdej porze roku, podobnie jak róże. Zupełnie inaczej może być zaś w przypadku piwonii.

Suknia ślubna o kroju rybki

Suknia ślubna o kroju rybki

Piękne połączenia

Doświadczona florystka bez problemu połączy w niepowtarzalną kompozycję różne odmiany kwiatów. Z pewnością dobrym wyborem jest bukiet ślubny z frezji i róż. Kolorystyka jest dowolna i zależy od naszych upodobań. Zarówno jedne jak i drugie rośliny znajdziemy w niemal pełnej gamie kolorystycznej. Również gipsówka jest często łączona z innymi roślinami. Jej delikatność będzie stanowić idealne podkreślenie dla piwonii, czy bukietu ślubnego z frezji.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Lustereczko powiedź przecie…

Która z nas pomyślałaby o tym, by bukiet ślubny z frezji dobrać także do własnej figury? Okazuje się, że ma to ogromne znaczenie. Jeśli Pani Młoda nie jest zbyt wysoka, a do tego ma filigranową figurę powinna wybierać kompozycję z delikatnych kwiatów. Subtelne bukiety ślubne z frezji mogą sprawdzić się w tym przypadku doskonale. Zupełnie inaczej może wyglądać wiązanka dla wysokiej kobiety. Tu pole do popisu jest dużo większe. Możemy wybrać niemal każdą możliwość, nawet długie i okazałe bukiety ślubne z frezji, piwonii, gerberów czy kalii.

Bukiet powinien komponować się z suknią

Bukiet powinien komponować się z suknią

Suknia w stylu rybki, a bukiet ślubny z frezji

Wiemy już jakie połączenia kwiatów będą wyglądały zjawiskowo oraz, że nasza figura ma ogromne znaczenie podczas wyboru bukietu ślubnego z frezji, czy innych kwiatów. Przejdźmy teraz do samej sukni. Od niedawna wróciła moda na te, o kroju rybki. Bez wątpienia są one bardzo eleganckie i dodadzą szyku każdej Pannie Młodej. Decydując się na taką suknie należy pamiętać o jednej, podstawowej zasadzie: jeśli suknia jest bardzo strojna, bukiet musi być skromny. Połączenie dwóch „bogatych” elementów będzie przytłaczające. Jeśli mówimy o prostym modelu „rybki” mamy dość duże możliwości. Spokojnie możemy w takiej sytuacji zdecydować się na niecodzienny bukiet ślubny z frezji w formie biedermeier lub nosegay. Odważniejsze Panny Młode mogą postawić na tak zwaną kaskadę.

By czuć się wyjątkowo…

Ślub to z pewnością niesamowite przeżycie. Tego dnia warto postawić na spokój. Już podczas przygotowań, nie dajmy się przytłoczyć i podejmujmy świadome decyzje. Wybierając suknie ślubne kierujmy się własnym gustem i tym, czy w danym kroju czujemy się swobodnie. Kwiaty także są tylko dodatkiem do tej wspaniałej uroczystości. Niezależnie więc od tego, czy wybierzemy bukiet ślubny z frezji, konwalii, czy nawet słoneczników z pewnością będzie wyglądał niesamowicie. Każdy, nawet najdrobniejszy element powinien być odzwierciedleniem naszych marzeń związanych z tym dniem.

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Bukiety i wiązanki ślubne <<

lub

>> Kwiaty na ślub <<

Pin It

» Ślub » Jaki bukiet ślubny pasuje do...
On 10 września 2018
By
, , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem