Kwiaty na ślulb z róż

Kwiaty na ślub do 500 złotych

Ślub Możliwość komentowania Kwiaty na ślub do 500 złotych została wyłączona

Każdy kto organizuje ślub i wesele wie jak duży jest to wydatek. Obecnie jednak wiele Par Młodych decyduje się na skromne przyjęcia, by zaoszczędzone pieniądze zainwestować, np.: w budowę domu, czy kupno mieszkania. Nie ma w tym nic złego, tym bardziej że można kupić piękne kwiaty na ślub do 500 złotych!

Taniej nie znaczy gorzej

To prawda stara jak świat. Tańsze przyjęcie weselne może być równie udane jak to za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko zależy od kreatywności przyszłych małżonków. Oszczędności można szukać już w sali weselnej. Przykładowo, jeśli mamy do dyspozycji stodołę u dziadka, bądź ogromny ogród u cioci – skorzystajmy z nich. Urządzenie przyjęcia własnymi siłami będzie ekscytującym przeżyciem i da wiele satysfakcji. Organizując przyjęcie weselne np. w ogrodzie możemy mieć pewność, że nasze przyjęcie weselne zostanie zapamiętane na długo. Ogród sam w sobie będzie doskonałą dekoracją, a więc w tym wypadku na pewno uda nam się kupić kwiaty na ślub do 500 złotych!  

Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Kwiaty na ślub do 500 zł – niedrogie, zachwycające, świeże! 

Kolejny krok to dekoracje. Tu na pierwszy ogień wychodzą oczywiście kwiaty, które potrafią być bardzo drogie. Jeżeli chcemy kupić kwiaty na ślub do 500 złotych, warto zwrócić uwagę na te sezonowe. W Internecie można znaleźć wiele inspirujących zdjęć, np. kościoła ozdobionego słonecznikami! Zakup tego rodzaju kwiatów nie wymaga od nas dużego wkładu finansowego, a z pewnością zachwyci naszych gości. Warto zwrócić uwagę także na kwiaty polne, które świetnie będą się komponowały ze stylem boho i ślubem w kameralnym kościele.

Dysponując niewielką kwotą i chcąc kupić kwiaty na ślub do 500 zł, warto zastanowić się nad zakupem róż. Może być z nich zrobiony bukiet Panny Młodej, który będzie motywem przewodnim wszystkich dekoracji. Bukiety ślubne z róż są bardzo popularne, a jednocześnie najtańsze. Róże to rośliny dostępne w przystępnych cenach przez cały rok. Co więcej, na rynku  znajdziemy wiele odmian i kolorów róż, dzięki czemu mogą stanowić bazę lub determinantę dekoracji. Z różami świetnie komponują się drobne, nieprzytłaczające ich kwiatki.

Kwiaty na ślulb do 500 zł

Kwiaty na ślub do 500 zł

Oszczędność jest w cenie

Kiedy przyszła Panna Młoda zaczyna planować ślub i wesele, najczęściej szybko rzuca się w wir przygotowań i nagle uświadamia sobie jak duże kwoty musi wydać na ten wyjątkowy dzień. Rzeczywistość często wtedy weryfikuje nasze plany i stawia przed różnego rodzaju wyborami. Należy pamiętać, że tego dnia najważniejsza jest miłość Pary Młodej, a nie wszystkie dodatki, czy najdroższa sala weselna. Dlatego też warto podpytać znajome małżeństwa, co zupełnie nie sprawdziło się w ich przypadku, z czego bez wyrzutów sumienia można zrezygnować. Dużo łatwiej jest wtedy podjąć dobre decyzje. Skromne uroczystości także mają swój urok i należy o tym pamiętać. Obecnie bardzo modny styl vintage, świetnie sprawdzi się podczas niewielkich przyjęć. Pani Młoda w lekkiej sukience, ślub w niewielkim kościele i piękne wesele w gronie najbliższych. Do tego wszystkiego najpiękniejsze kwiaty w stosowanych kolorach. Delikatne bukiety ślubne z róż zrobią wrażenie na wielu osobach, a jednocześnie nie będą nikogo przytłaczać. Jeśli same róże nie spełniają naszych oczekiwań możemy wybrać także margerytki lub inne kwiaty sezonowe.  Podczas wyboru roślin warto kierować się właśnie ich sezonowością. Przykładowo: piwonie będą tańsze w czerwcu niż we wrześniu, kiedy to musiałby być sprowadzane na zamówienie.

Gdzie kupić kwiaty na ślub do 500 złotych?

Jeżeli chcemy wydać na kwiaty na ślub do 500 zł, powinniśmy zrezygnować z usług dekoratora sali weselnej. Bardzo często mają oni bowiem podpisane umowy z konkretnymi kwiaciarniami, a co za tym idzie – wybierając dekoracje mogą próbować znacząco podnieść cenę usługi. Najbezpieczniej jest wybierać kwiaty na ślub samodzielnie. Warto sprawdzać oferty lokalnych targów kwiatowych, hurtowni kwiatów, a także konsultować się z kwiaciarniami, które świadczą swoje usługi także on-line. Bardzo często są one skłonne negocjować cenę oraz są chętne do podejmowania się nowych wyzwań. Być może za pośrednictwem takiej kwiaciarni kupicie bukiet, a korzystając z porad jej pracowników, samodzielnie wykonacie dekoracje na ślub. W ten sposób na pewno uda Wam się kupić kwiaty na ślub do 500 złotych!

 

Kwiaty na ślulb z róż

Kwiaty na ślub z róż

Zawarcie związku małżeńskiego to piękna chwila, którą każdy chciałby celebrować na swój własny sposób. Urządzając przyjęcie pamiętajmy co jest naprawdę ważne tego dnia. Dokładnie zastanówmy się czego oczekujemy, jakie są nasze marzenia związane z tym momentem. Odpowiedź na te pytania pozwoli nam w odpowiednim rozplanowaniu kosztów i uniknięciu niepotrzebnych wydatków. Skromna uroczystość może być równie piękna jak huczne wesele, wszystko zależy od nastawienia Państwa Młodych i zaproszonych gości. Nie potrzeba wielkiego budżetu na dekoracje, aby były zachwycające. Umiejętnie dobrane kwiaty na ślub do 500 złotych będą robić ogromne wrażenie.

Pin It

» Ślub » Kwiaty na ślub do 500...
On 6 sierpnia 2018
By
, , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem