Nie wiesz jakie życzenia złożyć mamie w dniu jej święta? Sprawdź nasze propozycje!

Bez kategorii Możliwość komentowania Nie wiesz jakie życzenia złożyć mamie w dniu jej święta? Sprawdź nasze propozycje! została wyłączona

Dzień Matki obchodzimy co roku 26 maja. To jedna z wielu okazji, aby powiedzieć swojej mamie, jak jest dla nas ważna. Warto to zrobić osobiście, jeżeli jednak okoliczności nam na to nie pozwalają, dobrym rozwiązaniem jest wysłanie kwiatów z dołączonym liścikiem. Jakie życzenia złożyć mamie? Czy kwiaty na Dzień Matki są uniwersalnym prezentem?

Jak składać życzenia?

Dzień Matki to wyjątkowe święto, które warto spędzić w miłej atmosferze w gronie najbliższych. Jednak niektórzy z nas mieszkają daleko od swojej rodziny i nie mają tej możliwości. Są jednak inne rozwiązania, aby złożyć życzenia swojej mamie. Jednym z pomysłów jest wysłanie maila z życzeniami i wspólnym zdjęciem. Jeżeli chcielibyśmy wykazać się większą dozą kreatywności można napisać na kartce życzenia i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Tradycyjnej mamie bardzo spodoba się list napisany odręcznie. Warto zamówić kuriera, aby mieć pewność, że list dotrze dokładnie 26 maja. Natomiast nowoczesne mamy bardzo ucieszą życzenia wysłane za pomocą aplikacji ze śmiesznymi gifami.

Kwiaty na dzień matki

Kwiaty na dzień matki

Krótkie wierszyki do kwiatów

Kwiaty na Dzień Matki są obowiązkowym podarunkiem. Nie jest tajemnicą, że niemal każda kobieta lubi dostawać bukiety róż. W zależności od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na kwiaty, można podarować jedną długą różę z przypiętą karteczką z życzeniami lub cały kosz kwiatów i słodyczy. Jeżeli nie mamy możliwości wręczenia kwiatów i złożenia życzeń osobiście, dobrym rozwiązaniem jest wysyłka kwiatów kurierem na wskazany adres. Taką opcję oferuje większość kwiaciarni w dużych miastach. Nieobecność można zrekompensować krótkim wierszykiem dołączonym do kwiatów. Ważne, żeby nie był przypadkowy, tylko prosto z serca. Oto propozycje:

Z okazji Twego święta, Mamo życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.

Gdyby Mamy były kwiatami, to byłabyś tym najpiękniejszym w moim bukiecie.

Ile kwiatków w maju, ile szczęścia w raju, tyle radości i słodyczy, kochająca córka życzy.

Prezent z laurką

Szczególnie najmłodsi lubią samodzielnie przygotowywać prezenty na różne okazje. Dzień Matki to święto, podczas którego można się wykazać. Najbardziej popularną formą składania życzeń jest laurka. Może być od początku do końca samodzielnie przygotowana przez malucha lub z dedykowaną grafiką i własnym wierszykiem.

Kochana Mamo! Życzę Ci, żebyś zawsze szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie.

Dzień Matki jest raz w roku, Szczęśliwy i pełen uroku, W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia Zdrowia szczęścia i powodzenia. Niech Ci słonko jasno świeci Niech Ci słodko życie leci.

Żyj nam Mamo wiele lat, bo bez Ciebie smutny świat. Bądź szczęśliwa i radosna, niechaj w Twoim sercu zawsze gości wiosna. Uśmiechaj się do świata, on Ci umili Twego życia lata. Kocham Cię Mamo!

Kocham Cię mamo za Twe bajki, o kocie, który nie palił fajki. Kocham Cię mamo, bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje od kiedy żyję.

Pin It

» Bez kategorii » Nie wiesz jakie życzenia złożyć...
On 7 maja 2018
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem