Prezent na imieniny – 4 uniwersalne pomysły!

Bez kategorii Możliwość komentowania Prezent na imieniny – 4 uniwersalne pomysły! została wyłączona

Wybierając prezent na imieniny często stajemy przed sporym dylematem. Czy rzeczywiście wybór jest tak skomplikowany? Niekoniecznie. Istnieje kilka uniwersalnych sposobów, by sprawić radość solenizantowi. Dziś przedstawiamy kilka spośród nich.

Prezent na imieniny dla kobiety – kwiaty to obowiązek!

Prezent na imieniny dla mamy, babci, siostry, przyjaciółki, żony lub narzeczonej tylko z pozoru bywa trudnym wyborem. Chociaż każda kobieta ma inny gust i upodobania, wszystkie łączy jedno – uwielbiają otrzymywać kwiaty. Pokaźny bukiet doskonale sprawdzi się jako główny prezent na imieniny, mniejszy ale gustowny będzie zaś stanowił bardzo miły dodatek do drugiego upominku. Nawet, jeśli nie wiemy, jakie kwiaty uwielbia solenizantka, wystarczy zdać się na doświadczenie florysty, który po krótkim wywiadzie z pewnością zaproponuje wyjątkową kompozycję kwiatów.

Kwiaty jako prezent na imieniny sprawdzają się doskonale z jeszcze innego powodu. Istnieje możliwość wykonania bukietu zdalnie i dostarczenia go pod wskazany adres. W ten sposób prezent na imieniny zostanie dostarczony solenizantce, nawet jeśli spotkanie osobiście nie jest możliwe.

Prezent na imieniny- kwiaty to zawsze dobry poomysł

Prezent na imieniny- kwiaty to zawsze dobry poomysł

Prezent na imieniny dla mężczyzny – dobry alkohol

Prezent na imieniny dla mężczyzny zwykle wydaje się znacznie trudniejszą sprawą niż w przypadku kobiet. Panów rzadziej obdarowujemy kwiatami, poza tym wielu z nich uważa, że ma już wszystko, co niezbędne i zadowoli się życzeniami oraz odwiedzinami. Co zrobić w takie sytuacji? Kolejny krawat i koszula jako prezent na imieniny to zbyt monotonna koncepcja. Na szczęście jest również coś, co uwielbiają niemal wszyscy mężczyźni – oczywiście dobry alkohol. Tradycyjna wódka umila spotkania, ale rzadko jest dobrym prezentem. Jako prezent na imieniny lepiej sprawdzi się markowy koniak lub whisky. Co w sytuacji, gdy mamy do czynienia z piwoszem? Wystarczy odrobina kreatywności. Wówczas prezentem może być zestaw kufli oraz kolekcja piw regionalnych, craftowych, które stają się w Polsce niezwykle popularne lub przegląd piw z całego świata.

Prezent na imieniny z personalizacją

Jeśli każdy ewentualny prezent na imieniny będzie polegał na powieleniu poprzednich – istnieje wyjście z sytuacji. Jest nim personalizacja. Portfel, torebka, spinki do krawata, czy nawet zastawa stołową sprawią jubilatowi większą radość, gdy zostaną wzbogacone o personalizację. Grawer techniką laserową, coraz doskonalsze techniki nadruku na rozmaitych przedmiotach, jak również opakowania i etui z dedykacją sprawiają, że podobne prezentu nabierają nowego wymiaru i stają się bardziej osobistymi upominkami.

Prezenty wykonane własnoręcznie

Osoby, które dysponują talentem plastycznym mogą ciekawy prezent na imieniny wykonać samodzielnie. Solenizant z pewnością ucieszy się z pracy włożone w przygotowanie upominku. Świetny prezent na imieniny to między innymi przygotowany własnoręcznie album ze zdjęciami lub ramka z portretem. Innym pomysłem są haftowane poduszki, namalowane obrazy czy dekoracje do mieszkania oddające gust solenizanta lub solenizantki.

Pin It

» Bez kategorii » Prezent na imieniny – 4...
On 15 maja 2018
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem