Kwiaty, jako trend wśród wzorów na ubrania modne w 2018!

Bez kategorii Możliwość komentowania Kwiaty, jako trend wśród wzorów na ubrania modne w 2018! została wyłączona

W Amarant interesujemy się nie tylko bukietami i roślinnymi dekoracjami, ale także śledzimy wszystkie trendy, choćby luźno związane z kwiatami. Jednym z ciekawszych obszarów jest moda. W 2018 roku kwiatowa odzież jeszcze mocniej wróci do łask. Dotyczy ona oczywiście przede wszystkim damskich ubrań, ale również mężczyźni mogą skorzystać z kwiatowych dekoracji odzieży. Szczegóły przedstawiamy dziś na blogu Amarant!

Renesans mody z lat 70-ych

Bodaj żadna inna dekada ubiegłego wieku nie obfitowała w kwiatowe wzornictwo zdobiące odzież jak lata 70-e. Styl hippie charakteryzował się nie tylko luźnymi krojami, frędzlami, naszywkami, motywami etno i wszechobecnymi pacyfkami, ale także bogactwem kwiatowych kompozycji pokrywających odzież. Moda lat 70-ych coraz śmielej powraca, co jest jednym z powodów obecności kwiatów na tkaninach. Istnieją również ponadczasowe wzory.

Drobne wzory

Do tych ostatnich należą oczywiście materiały pokryte drobnymi kwiatkami. Wciąż często spotykamy je na kobiecych bluzkach i sukienkach, zwłaszcza tych noszonych latem. Obecnie w modzie królują dość jaskrawe barwy, jak również subtelne kwiatowe faktury delikatnie wyróżniające się białym lub pastelowym tle. Małe kwiatki mają także swoje praktyczne zastosowanie. Nadają kobiecej sylwetce smukłości, nawet jeśli krój sukienki nie jest zupełnie luźny.

Apaszka w drobne kwiaty

Apaszka w drobne kwiaty

Kwiatowe nadruki

Z kolei wspomniane już lata 70-te dostarczyły nam motywów obecnych na tkaninach w postaci jaskrawych kwiatowych nadruków. W tegorocznych kolekcjach znajdziemy między innymi spełniające ten warunek długie spódnice. Kwiaty nie omijają również spodni, między innymi wciąż dominujących ze zwężanymi nogawkami. Do łask nieśmiało wracają także dzwony, stanowiące esencję mody charakterystycznej dla kolorowych lat 70-ych. Niezależnie od kroju w 2018 roku znajdziemy w letnich kolekcjach coraz więcej odzieży ozdobionej pokaźnymi kwiatowymi nadrukami.

Kwiatowa moda również dla mężczyzn

Czy mężczyznom również wypada od czasu do czasu założyć ubranie z kwiatowymi motywami? W Amarant stwierdzamy, że tak, ale pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim delikatne kwiatowe wzory mogą ciekawie zdobić męskie koszule, ale przede wszystkim te przeznaczone na imprezy oraz wakacyjne wyjazdy do ciepłych krajów. Zwykle taką odzież Panowie noszą z przymrużeniem oka i w zasadzie stanowi on świadectwo urozmaiconego gustu.

Kwiatowe dodatki z pracowni Amarant

Kwiaty zdobią nasze ciała nie tylko w przypadku odzieży. Spotkamy je oczywiście w biżuterii, ale także w tatuażach, za którymi jednak nie wszyscy przepadają. W Amarant stawiamy także na kwiatowe dodatki, które na życzenie wykonujemy dla naszych klientek. Mowa przede wszystkim o wiankach. Idealnie pasują one na specjalne okazje, zwłaszcza jako element stylizacji na imprezę lub kreacji żywo nawiązującej do wspomnianej już mody z lat 70-ych.

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Bukiety ślubne z róż<<

lub

>> Jak skomponować kwiaty ślubne? <<

Pin It

» Bez kategorii » Kwiaty, jako trend wśród wzorów...
On 13 maja 2018
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem