Kwiaty na ślub w ogrodzie

Ślub w ogrodzie – inspirujące pomysły na dekorację

Bez kategorii Możliwość komentowania Ślub w ogrodzie – inspirujące pomysły na dekorację została wyłączona

Śluby w ogrodach nadal nie cieszą się popularnością w naszym kraju, ze względu na problemy formalne związane z ich organizacją. Mimo to są pary, które decydują się zorganizować ślub lub chociażby wesele właśnie w ogrodzie! Wynika to z tego, że klimat imprez  na świeżym powietrzu jest niepowtarzalny, a zdjęcia ze ślubu wyglądają zachwycająco. W przypadku krajów o takim klimacie, jaki panuje u nas, najlepszą porą roku na zorganizowanie ceremonii w ogrodzie jest niezaprzeczalnie lato. Jakie dekoracje sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowym?

Dekoracja na ślub w ogrodzie

Dekoracja na ślub w ogrodzie

Magia świeczek i lamp

Organizując wesele na świeżym powietrzu musisz liczyć się z tym, że wieczorem zrobi się na tyle ciemno, że zabawa stanie się wręcz niemożliwa. Nie warto się tym niepotrzebnie martwić, należy wykorzystać możliwości do maksimum i zbudować nastrój odpowiednim oświetleniem.

Oprócz tradycyjnych elektrycznych lamp warto wprowadzić świece. Włożenie ich do szklanych słoi i ustawienie na stołach dla gości nada przyjęciu wyjątkowego charakteru.

Dobrym pomysłem jest także ustawienie lampionów na ziemi, szczególnie wtedy, gdy decydujemy się na wydzielenie oddzielnej strefy dla państwa młodych.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Drewno

Mało co tak pasuje do ślubu w ogrodzie jak drewno. Z jego kawałków, pieńków oraz gałązek można tworzyć niezwykłe dekoracje. Wybierając odpowiedni gatunek drewna możemy uzyskać niesamowite efekty – jeżeli będzie odpowiednio jasne możemy po nim pisać markerami i farbami czy wypalać na nim napisy i wzory.

Jeżeli w miejscu w którym organizujecie ślub są drzewa – zadanie jest znacząco ułatwione. Już same ich pnie tworzą piękne tło. Wbicie w nie drewnianych tabliczek z Waszymi imionami albo zawieszenie na którymś z nich huśtawki będzie dodatkowym atutem elementem wystroju, którym zachwycicie swoich gości.

Kwiaty na ślub w ogrodzie

Kwiaty na ślub w ogrodzie

Niezwykłe kwiaty

Wiele osób zadaje sobie pytanie: jakie kwiaty na ślub wybrać? Ślub w ogrodzie daje nam największe pole do manewru w tej kwestii! W tym wypadku ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia i finanse oraz ogólna koncepcja wesela.

Kwiaty na ślub powinny być jednak dopasowane do bukietu ślubnego Panny Młodej. Na tle zieleni pięknie będą wyglądały kwiaty jasne, odbijające się od tła, jednak jeżeli wiązanka ślubna będzie składała się z kwiatów ciemnych lub o konkretnych kolorach, warto wybrać także takie kwiaty na ślub.

Zwyczaj sypania płatkami kwiatów także działa na naszą korzyść – wybranie odpowiednich płatków do sypania tworzy nam kolejny element dekoracji, idealnie pasujący do wesela na świeżym powietrzu.

Księga gości

Od wielu lat tradycyjne księgi gości zastępuje się innymi rozwiązaniami. Ogromną popularnością cieszą się fotobudki wraz z akcesoriami do robienia śmiesznych zdjęć. Jest to fantastyczny pomysł na urozmaicenie wesela.

Dobrym pomysłem jest ustawienie stołu, postawienia na nim pojemnika z małymi kamykami oraz markerów odpowiednich do pisania po nich. Każda osoba która jest na weselu może napisać na kamyku ciepłe słowa dla młodej pary i wrzucić go do ozdobnego słoika lub specjalnie wcześniej przygotowanego koszyczka. Taka „księga gości” oraz zdjęcia będą doskonałymi pamiątkami z tego wyjątkowo ważnego dnia.

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Bukiety i wiązanki ślubne <<

lub

>> Kwiaty na ślub <<

Pin It

» Bez kategorii » Ślub w ogrodzie – inspirujące...
On 3 lipca 2018
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem