6 sposobów na tanie kwiaty na ślub

Ślub, Trendy ślubne 2019 Możliwość komentowania 6 sposobów na tanie kwiaty na ślub została wyłączona

Ślub i wesele to poważne wyzwanie finansowe dla młodych i ich rodzin. Podczas planowania każdego elementu imprezy ważne jest precyzyjne określenie potrzeb oraz nadzór nad ich realizacją. Oto 6 sposobów na tanie kwiaty na wesele.

  1. Pomyśl zanim zamówisz

Jeśli musisz wybierać gdzie ustawić kwiaty, wykorzystaj je w miejscach gdzie będą one najbardziej widoczne (dla gości i na zdjęciach). Naszym klientkom sugerujemy następującą kolejność: dekoracja florystyczna kościoła, samochodu, wejścia do sali weselnej, wnętrze sali weselnej. Taka kolejność wynika z faktu, że podczas wesela-gdy zgasną światła-kwiaty przestają być widoczne dla gości. Fotografowie najczęściej również skupiają się na parkiecie, a nie na stołach.

2. Bądź elastyczna

To szczególnie ważne gdy masz ograniczony budżet. Wiele panien młodych przychodzi na spotkanie z wyraźna wizją kwiatów, z których ma być wykonana kompozycja florystyczna na ślub. Często zdarza się jednak, że te wymarzone, są bardzo drogie. Profesjonalna florystka zaproponuje inną odmianę o zbliżonych walorach estetycznych.  

3. Jakość a nie ilość

Wysoka jakość dekoracji kwiatowej w kościele, na sali weselnej czy też bukietu dla panny młodej to najważniejsze kryterium, gdy chcesz wybrać florystkę na ślub. Dysponując ograniczonym budżetem warto rozważyć rezygnację z bukietów dla druhen i w zamian ozdobić ich głowy wiankami ze świeżych kwiatów lub zaproponować wygodne i praktyczne bransoletki kwiatowe.

4. Wynajmuj

Profesjonalne firmy florystyczne posiadają w swoich magazynach przeróżne dekoracje, które wypożyczają parom młodym. Podstawki, klosze, mniejsze i większe dzbanki-to wszystko warto wynająć. Warto skonsultować też z florystką możliwość wykorzystania w dekoracji florystycznej kwiatów doniczkowych. Je tez można wypożyczyć.

5. Postaw na zieleń

Dżunglowa zieleń jest to trend ślubny 2019 roku. Zieleń jest też zazwyczaj tańsza niż kwiaty. Poszukując tanich kwiatów na ślub warto rozważyć dekorację, w której dominować będzie kolor zielony. Kwiaty stanowić będą tylko niewielkie akcenty.

6. Skorzystaj z usług profesjonalnej florystki

Choć wydawać by się mogło, że samodzielne przygotowanie bukietu czy dekoracji florystycznej sali weselnej czy kościoła to najtańszy sposób, to paradoksalnie oddanie tego w ręce profesjonalistów opłaci się bardziej. Dlaczego? Pomijając kwestie techniczne florysta ma dostęp do świeżych kwiatów w hurtowych cenach i jako stały klient kupi  kwiaty tańsze i świeższe. Po drugie profesjonalni floryści ślubni posiadają specjalne pomieszczenia w których mogą przechowywać kwiaty i gotowe kompozycje bez obawy utraty przez nie atrakcyjnego wyglądu. Trzecim niezwykle ważnym elementem jest konieczność dekorowania sali weselnej w ostatniej chwili (szczególnie w upalny dzień). Dzięki temu mamy gwarancję, że kwiaty długo pozostaną świeże. Zrobienie tego samemu, w dniu ślubu jest bardzo trudne lub niemożliwe.

Chcesz tanie kwiaty na ślub? – zadzwoń tel. +48 536 097 849
Pin It

» Ślub, Trendy ślubne 2019 » 6 sposobów na tanie kwiaty...
On 23 kwietnia 2019
By
, , , , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem