Bukiet ślubny z róż

Bukiet z róż – idealny wybór na ślub w listopadzie i grudniu

Ślub Możliwość komentowania Bukiet z róż – idealny wybór na ślub w listopadzie i grudniu została wyłączona

Wydawać by się mogło, że sezon ślubny jest już za nami. Nic bardziej mylnego. Coraz więcej par bowiem decyduje się na wesele w listopadzie i grudniu. Ceny usług są wtedy dużo niższe i łatwiej zarezerwować termin, nawet w najbardziej rozchwytywanym domu weselnym. I choć wybór kwiatów na przyjęcie nie jest ogromny, można sięgnąć po niezastąpione bukiety ślubne z róż.

Bukiet z róż na ślub

Bukiet z róż na ślub

Zimowe bukiety ślubne?

Wbrew pozorom jest to możliwe. Najczęściej wybór pada oczywiście na róże. Bukiety ślubne z róż są popularne przez cały rok, jednak to właśnie późnią jesienią i zimą zapotrzebowanie na nie jest największe. Dzieje się tak, ponieważ w tym okresie wybór innych roślin na wiązki nie jest tak duży, jak na przykład latem. Bukiety ślubne z róż można stworzyć z różnych odmian tych kwiatów i wybrać rozmaite ich barwy. Warto mieć na uwadze znaczenie każdej z nich. Bukiety ślubne z róż czerwonych symbolizują miłość oraz namiętność, z kolei białe kwiaty odnoszą się do niewinności. Często wybierane przez panny młode różowe rośliny to subtelność i romantyzm. Okazuje się także, że kolory w połączeniu z gatunkiem mogą mieć zupełnie inne znaczenie. Przykładowo żółty kolor zazwyczaj oznacza energię, w przypadku róży symbolizuje zazdrość. W zimie najlepiej wybierać kolory pastelowe lub biel. W połączeniu z chłodną zielenią stworzą piękną kompozycję.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Bukiety ślubne z róż, a budżet weselny

Róże to jedne z najtańszych kwiatów, dlatego są tak chętnie wybierane przez pary młode. Nie nadwyrężają budżetu, a mimo to pięknie się prezentują. Wybierając kwiaty warto pamiętać, że będziemy potrzebować ich nie tylko do bukietów dla panny młodej i drużki, ale także jako ozdoby i wiązanki na stołach. Decydując się na bukiet ślubny z róż mamy niemal stuprocentową pewność, że uda nam się zmieścić w zamierzonym kosztorysie.

Co z krojem sukienki?

Wybór sukni ślubnej ma wielkie znaczenie dla każdej panny młodej. Warto dobrać do kroju sukni odpowiedni bukiet. Przykładowo do popularnej sukni w kształcie litery A możemy wybrać niemal każdy rodzaj wiązanki, z kolei do księżniczek najlepsze będą kompozycje delikatne i stonowane. Bukiety ślubne z róż można układać na różne sposoby. Niektórzy decydują się na tradycyjne, niewielkie bukiety, inni wybierają te kaskadowe a pozostali luźne wiązanki z różnych kwiatów.

Bukiet ślubny z róż

Bukiet ślubny z róż

Z czym łączyć bukiety ślubne z róż?

Latem najczęściej łączy się róże z piwoniami. W zimie jednak taka możliwość jest dość ograniczona, chyba że sprowadzimy kwiaty na zamówienie. W tym okresie najlepiej połączyć je z gipsówką i elementami zieleni w chłodnym odcieniu. Niektórzy chętnie dodają do niej frezje, czy gerbery, choć prawda jest taka że bukiety ślubne z róż mogą wyglądać pięknie nawet bez żadnych dodatków. Jeśli zdecydujemy się na to, by nasz bukiet składał się tylko z tych kwiatów warto zastanowić się nad oryginalnym kształtem kompozycji. Bukiety ślubne z róż w formie nosegay to bardzo popularne rozwiązanie, pasujące do niemal każdego kroju sukni. Chcąc się wyróżnić wybierzemy kształt berła, mufki, czy nawet naręcza.

Róże to bardzo wdzięczne kwiaty, z których możemy ułożyć dowolny bukiet. Dodatkowo nie są one zbyt drogie, a ich całoroczna dostępność sprawia że możemy odnaleźć je niemal w każdej ślubnej kompozycji.

Pin It

» Ślub » Bukiet z róż – idealny...
On 17 listopada 2018
By
, , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem