Bukiet ślubny do beżowej sukni – jaki wybrać?

Ślub Możliwość komentowania Bukiet ślubny do beżowej sukni – jaki wybrać? została wyłączona

Bukiet ślubny musi być dopasowany do sukni ślubnej – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Odpowiednia wiązanka może być ukoronowaniem stylizacji, zaś nieprzemyślany wybór może negatywnie wpłynąć na wizerunek Panny Młodej. Najważniejsze, aby podobał się Pannie Młodej i spełniał w pełni jej oczekiwania, dlatego podczas wyboru powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi upodobaniami. Jakich błędów nie należy popełniać, gdy decydujemy się na beżową suknię ślubną? Czy suknia ślubna w ciepłym odcieniu pozwala na dowolność w wyborze tak ważnego dodatku, jakim jest bukiet ślubny?

Róże na bukiet ślubny

Róże na bukiet ślubny

Beżowa suknia, a kształt bukietu

Kolor sukni odgrywa ważną rolę przy wyborze kwiatów do bukietu ślubnego, jednak większy wpływ na jego kształt i postać  ma sama forma i efektowność sukni. Ogólnie przyjmuje się, że im bardziej zdobiona jest suknia, tym skromniejszy powinien być bukiet – niezależnie od jej koloru. Duże znaczenie ma tutaj typ sylwetki Panny Młodej – osoby które są drobne i niskie nie powinny wybierać ogromnych bukietów, aby wiązanka nie przytłoczyła ich wizualnie. Z kolei osoby którym zależy na wyszczupleniu wizualnym sylwetki powinny się zdecydować na wybranie wyjątkowo modnych ostatnimi czasy wiązanek w formie stożka lub wiszących. W zasadzie do wszystkich typów sukni pasuje bukiet typu kula, warto tylko zwrócić uwagę na jego wielkość i kwiaty z jakich ma zostać wykonany.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Rada dla Panien Młodych, które zdecydowały się na wybranie beżowej, prostej sukni ślubnej – warto zastanowić się nad dobraniem do niej bukietu kaskadowego w kolorze kontrastującym z suknią.  W takim wypadku bukiet ślubny z róż w kolorze ciemnoczerwonym, w kształcie kaskady będzie idealnym przełamaniem klasycznej sukni ślubnej.

Ciepłe kolory

Do beżowej sukni ślubnej najlepiej będą pasowały kwiaty w ciepłych kolorach, dlatego warto zastanowić się nad wybraniem bukietu z kwiatów w kolorze herbacianym, pomarańczowym czy żółtym, ewentualnie w przygaszonym różu czy czerwieni. Bukiet ślubny z róż w kolorze herbacianym sprawdzi się w tym wypadku doskonale. Niekoniecznie sprawdzą się kwiaty w kolorze śnieżnobiałym, na ich tle suknia może wyglądać nieco niekorzystnie, a przecież to kwiaty są tylko dodatkiem. Warto unikać także bukietów z kwiatami błękitnymi czy niebieskimi, w tym wypadku kontrast między tonem sukienki i tonem kwiatów może być za duży.

Jasny bukiet ślubny

Jasny bukiet ślubny

Kolor sukni to nie wszystko

Kolor sukni ślubnej to nie wszystko, należy zwrócić uwagę na jej fason i na to, jak bardzo efektowna jest sama w sobie. Przykładowo – Panna Młoda decyduje się na bukiet ślubny z róż, a jej suknia ślubna jest w kolorze beżowym i ma kształt syrenki. W wypadku tak efektownej i dopasowanej sukienki tradycyjny bukiet ślubny z róż sprawdzi się doskonale.

Beżowa suknia ślubna pasuje do wielu typów karnacji, sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku kobiet o jasnej karnacji, które niekorzystnie wyglądają w absolutnej bieli. Wiele kobiet uważa, że wygląda nawet szlachetniej od śnieżnobiałej. Kolor ecru nadal jest wyborem klasycznym, jednak nie banalnym.

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Bukiety i wiązanki ślubne <<

lub

>> Kwiaty na ślub <<

 

Pin It

» Ślub » Bukiet ślubny do beżowej sukni...
On 7 lipca 2018
By
, , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem