Bukiety, które będą się idealnie komponować z zimową scenerią

Ślub Możliwość komentowania Bukiety, które będą się idealnie komponować z zimową scenerią została wyłączona

Ślub zimą jest coraz bardziej popularny. Wiele par odkrywa uroki tej pory roku i docenia zalety zimowego wesela. Tych jest mnóstwo. Rozpoczynając od niższych cen, poprzez niesamowity klimat aż do ciekawych atrakcji…

Podliczając koszty…

Wesele to ogromny wydatek i wie o tym każdy, kto je planuje. W zależności od ilości gości i poszczególnych wymagań ostateczna kwota może być naprawdę wysoka. Organizując ślub zimą możemy nieco zaoszczędzić. Z pewnością będziemy mieli większy wybór wolnych sal, muzyków, czy fotografów. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że właśnie zimą uda nam się zorganizować ślub w wymarzonym miejscu za przystępną cenę. Tak zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na bardzo popularny w tym roku bukiet ślubny z piwonii. W prawdzie w zimie w Polsce rzadko możemy spotkać te kwiaty, ale spokojnie możemy sprowadzić je na zamówienie. Wiele przyszłych małżonek decyduje się na ten krok, ponieważ bukiet ślubny z piwonii jest niepowtarzalny, romantyczny i zachwycający.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Bukiet ślubny z piwonii i nie tylko…

Jak już wspominaliśmy zimą bukiet ślubny z piwonii może być nieco droższy niż w czerwcu czy lipcu. Na szczęście możemy go zastąpić innymi roślinami. Całoroczne są na przykład róże. Wiele ich odmian ułożonych w piękną wiązankę może swoim wyglądem przypominać bukiet ślubny z piwonii. Niektóre z nich są tak podobne, że oko laika nie zauważy różnicy. Jeśli jednak zależy nam na tym, by być bardziej oryginalnym i odrzucamy pomysł na bukiet ślubny z piwonii  bądź róż, skupmy się na roślinach typowo zimowych. Na przełomie grudnia i stycznia najbardziej popularne są hiacynty, ciemierniki i poinsecję. Każda z tych roślin jest niepowtarzalna i może konkurować z bukietem ślubnym z piwonii.

Nie tylko kwiaty

Większość panien młodych marzy o romantycznej, pięknej kompozycji. Choć bukiet ślubny z piwonii właśnie taki jest, to nie każdy może sobie na niego pozwolić. Wtedy warto porozmawiać z florystką o tym, co ewentualnie może zastąpić bukiet ślubny z piwonii, a jednocześnie prezentować się równie wspaniale. Bardzo często do wiązanki dodaje się osty, sukulety, gipsówkę a nawet szyszki. Do tego delikatna wstążka i bukiet gotowy. Delikatna kompozycja w pastelowych kolorach będzie sprawiała wrażenie oszronionej, co idealnie wpasuje się w zimowy klimat. Jeśli chcemy się wyróżnić możemy postawić na mocniejszy, bardziej kontrastujący element. Mocno czerwone róże, połączone z białymi kwiatami mogą wyglądać zaskakująco i jednocześnie bardzo szykownie.

Dodatkowe ozdoby

Bardzo modne stało się także dodawanie do wiązanek biżuterii. Zazwyczaj bukiet ślubny z piwonii lub róż nie potrzebuje wielu dodatkowych ozdobników, jednak wiele kwiatów wspartych medalikiem, czy kryształkami może wyglądać magicznie. Niektóre panny młode decydują się na przypięcie do bukietu medalików ze zdjęciami najbliższych. To bardzo symboliczny sposób na to, by wyrazić im swoją wdzięczność.

Ślub zimą daje ogromne możliwości, także w kwestii kwiatów. Pamiętajmy, że powinny one być dobrane nie tylko do panującej pory roku, ale także do sukni panny młodej oraz motywu przewodniego całej uroczystości.

Sprawdź również nasze inne inspiracje na bukiety i wiązanki ślubne.

Pin It

» Ślub » Bukiety, które będą się idealnie...
On 3 stycznia 2019
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem