Bukiet ślubny z róż

Ciemne kolory w bukietach ślubnych

Ślub Możliwość komentowania Ciemne kolory w bukietach ślubnych została wyłączona

Trendy ślubne co roku nieco się różnią. Jedno jednak pozostaje bez zmian. Bukiety ślubne z róż nigdy nie wychodzą z mody. W tym roku jednak Panny Młode często odchodzą od jasnych, pastelowych kompozycji, zwracając się w stronę tych ciemniejszych.

W zależności od urody…

Niestety nie każdy może sobie pozwolić na całkowicie ciemny bukiet. Drobne Panny Młode powinny ich raczej unikać, ponieważ będą one dla nich zbyt ciężkie i przytłaczające. Mogę one jedynie przemycać kilka ciemniejszych roślin do pastelowych kompozycji. Na szczęście bukiety ślubne z róż można tworzyć z dowolnych barw. Paleta tych kwiatów jest ogromna. Możemy znaleźć zarówno białe jak i purpurowe. Świetnym pomysłem na bukiet ślubny z róż może być połączenie kwiatów w odcieniu jasnego i ciemnego różowego. Z kolei kobiety o pełniejszych kształtach bez żadnych wątpliwości mogą sprawić sobie wiązankę w takich barwach jak fiolet, purpura, czy fuksji. W tym przypadku również można postawić na bukiet ślubny z róż. Rzecz jasna można je połączyć z innymi roślinami, na przykład piwoniami czy gipsówką.

Bukiet z róż na ślub

Bukiet z róż na ślub

Kwiaty, a suknia ślubna

Wiele osób nie wie, że bukiet powinien być dobrany także do sukni ślubnej. Ciemny bukiet ślubny z róż lub innych kwiatów nie będzie pasował do sukni bogato zdobionej. Unikajmy więc cekinowych koronek, czy bogatych haftów. Będą one za to idealne do prostych i białych sukni. Gdy decydujemy się na kolor ecru bukiet ślubny z róż musi być kilka tonów ciemniejszy od stroju, by się z nim nie zlał.

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849

Pora roku ma znaczenie17

Często Panny Młode starają się dobierać kwiaty do miesiąca, w którym biorą ślub. Przykładowo piwonie szybko zdobędziemy latem, z kolei słoneczniki między lipcem a wrześniem. Z bukietem ślubnym z róż nie będziemy mieli takiego problemu. Sezon na te kwiaty jest praktycznie przez cały rok. Pamiętajmy jednak, że ciemny bukiet ślubny z róż będzie bardziej odpowiedni jesienią i zimą. Latem lepiej wybierać delikatniejsze kolory. Rzecz jasna nie jest to reguła, jeśli Panna Młoda wychodzi za mąż w sierpniu i marzy o bordowym bukiecie ślubnym z róż, nikt nie może jej tego zabronić. Ważne, by całość wizerunku była spójna.

Bukiet ślubny z róż

Bukiet ślubny z róż

We wszystkich elementach

Skoro o spójności mowa… Ciemny bukiet ślubny z róż to przecież nie wszystkie kwiaty na weselu. Musimy pamiętać także o butonierce Pana Młodego oraz dekoracji sali weselnej i kościoła. Jeśli zdecydujemy się już na dany motyw kolorystyczny starajmy się go utrzymać. Kwiaty powinny znaleźć się przed ołtarzem i na przynajmniej kilku ławach w kościele oraz na każdym weselnym stole. Bukiety ślubne z róż znajdujące się na sali powinny być włożone do wysokich wazonów. Nie tylko bardzo ładnie wyglądają, ale także umożliwiają swobodną rozmowę gości weselnych.

Ciemne kolory w bukietach ślubnych mogą wyglądać fantastycznie. Obecnie są one bardzo modne i chętnie wykorzystywane przez Panny Młode. Bukiety ślubne z róż mogą w tym przypadku sprawdzić się idealnie, ponieważ znajdziemy je w kwiaciarniach niezależnie od pory roku. Co więcej nie są to drogie kwiaty, więc z pewnością kompozycja z tych roślin nie przekroczy naszego budżetu.

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Bukiety i wiązanki ślubne <<

lub

>> Kwiaty na ślub <<

Pin It

» Ślub » Ciemne kolory w bukietach ślubnych
On 17 września 2018
By
, ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem