Co kupić dziewczynie na walentynki?

Co kupić dziewczynie na walentynki, czyli 5 pomysłów na prezent na walentynki

Bez kategorii Możliwość komentowania Co kupić dziewczynie na walentynki, czyli 5 pomysłów na prezent na walentynki została wyłączona

 

Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego. Zgodnie z legendą św. Walenty zakochał się w niewidomej córce strażnika więziennego. Jednak dzięki miłości Walentego ukochana odzyskała wzrok, a on sam został skazany na śmierć, dokładnie 14 lutego 269 roku. Mimo tragicznej historii tego święta, obecnie w Polsce, jak i na całym świecie to radosny dzień, kiedy możemy okazać swoją miłość w wyjątkowy sposób. Przeważnie pary dają sobie prezent na Walentynki  w postaci czekoladek, kwiatów i drobiazgów z motywem serca. Jednak często mężczyźni mają problem z decyzją, co kupić dziewczynie na Walentynki. Oto nasze propozycje.

Perfumy – idealny prezent na Walentynki

Która przedstawicielka płci pięknej nie lubi otaczać się pięknym zapachem? Chyba żadna! Dlatego idealny prezent na Walentynki to perfumy dla naszej ukochanej. Przeważnie posiadamy kilka rodzajów ulubionych perfum. Warto przyjrzeć się, które kończą się lub dowiedzieć się dyskretnie o jakich marzy nasza wybranka. Jeżeli uważamy, że to za mało i nadal nie wiemy co kupić dziewczynie na Walentynki, można wybrać cały zestaw, zawierający perfumy, żel pod prysznic i balsam do ciała. Pachnący prezent na Walentynki to właściwy wybór!

Kwiaty – tradycyjny prezent na Walentynki

Kwiaty to nie główny prezent na Walentynki, mogą być dodatkiem do eleganckiej biżuterii lub bielizny. Jednak nie oznacza to, że można wybrać obojętnie jakie. Kobiety szczególnie zwracają uwagę na rodzaj i symbolikę kwiatów. Głównie obdarowujemy naszą wybrankę czerwonymi różami, które oznaczają miłość i namiętność. Co kupić dziewczynie na Walentynki, jeżeli chcemy wykazać się kreatywnością? Prezent na Walentynki nie musi być standardowy. Można nieco pobudzić wyobraźnię i kupić na przykład bukiet składający się z kwiatów i dodatków w postaci czekoladek na patyczkach wplecionych pomiędzy gałązki kwiatów. A może cały bukiet z lizaków lub słodyczy?

Co kupić dziewczynie na walentynki?

Co kupić dziewczynie na walentynki? źródło: pixabay.com

Romantyczna kolacja

Z reguły kobiety charakteryzują się większą dozą romantyczności, dlatego tego dnia szczególnie oczekują miłego gestu. Warto zabrać swoją ukochaną do restauracji, serwującej jej ulubione dania. Oczywiście należy odpowiednio wcześniej zarezerwować stolik, tego dnia wile par spędza Walentynki na romantycznej kolacji. 14 lutego to również idealna okazja do zaręczyn! Jeżeli już od dawna pragniesz oświadczyć się swojej wybrance, wybierz właśnie ten dzień.

Prezent na walentynki? Kwiaty!

Prezent na walentynki? Kwiaty! źródło: pixabay.com

Wizyta w SPA – odprężający prezent na Walentynki

Jeżeli nie wiemy co kupić dziewczynie na Walentynki, warto zastanowić się czy nasza ukochana lubi chodzić do kosmetyczki, na masaż lub po prostu relaksować się na basenie. Jeżeli tak, to mamy dla was idealny pomysł na prezent na Walentynki, czyli wizytę w SPA. Musi być jednak wcześniej zaplanowana, ponieważ pokoje hotelowe mogą być w tym terminie dawno zajęte. Podobnie sprawa wygląda z dostępnymi zabiegami, które również należy wcześniej rezerwować. Jeżeli jednak kobieta nie lubi niespodzianek, można wręczyć ładnie zapakowany voucher do SPA. Nie musi to być sama koperta, ale na przykład koszyk z kwiatami oplatający pudełeczko z voucherem.

Romantyczny wieczór w domu

Co kupić dziewczynie na Walentynki przy ograniczonym budżecie? Idealne będzie wino, słodycze i ulubiony pojedynczy kwiat. Romantyczny wieczór można rozpocząć pyszną kolacją tylko we dwoje, przy lampce wina, nastrojowej muzyce i przygaszonym świetle. Kobiety doceniają takie gesty. Jest to idealne rozwiązanie dla par, które nie lubią hałaśliwych miejsc, są raczej domatorami i chcą mieć chwilę tylko dla siebie.

Pin It

» Bez kategorii » Co kupić dziewczynie na walentynki,...
On 2 lutego 2018
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem