Co na dzień kobiet?

Bez kategorii Możliwość komentowania Co na dzień kobiet? została wyłączona

Święto wszystkich kobiet przypada co roku 8 marca. Warto wcześniej się zastanowić, jaki prezent kupić swojej ukochanej, a jaki siostrze, mamie czy babci. Z reguły na tę okazję sprawdzają się tradycyjne podarunki, jednak warto pokusić się też o coś bardziej kreatywnego. Podpowiadamy co na Dzień Kobiet warto podarować najważniejszym kobietom w naszym życiu.

Co na dzień kobiet: Wspólnie spędzony czas

Jeżeli zastanawiamy się co na Dzień Kobiet jest najbardziej odpowiednie, warto przypomnieć sobie, czy nasza partnerka wspominała o czymś, co zawsze chciała zrobić. Może to być na przykład kurs tańca, warsztaty teatralne czy szkoła gotowania. Takim wymarzonym prezentem chętnie się podzieli, a na pewno będzie jej raźniej, jeżeli Ty również zdecydujesz się na taką aktywność. Jeśli nasza ukochana nie ma sprecyzowanych życzeń, nadal nie wiesz, co na Dzień Kobiet będzie odpowiednie, warto zaprosić ją do SPA. Chyba każda kobieta lubi oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków i zażyć kąpieli w basenie, rozluźniających masażów czy zabiegów kosmetycznych. Wybór salonów jest naprawdę szeroki, więc kierując się opiniami znajdziesz odpowiedni w Waszej okolicy.

co na dzień kobiet

Co na dzień kobiet? Oczywiście kwiaty!

Co na dzień kobiet: Kwiaty!

Kwiaty na dzień kobiet to pierwsza myśl, która przychodzi, gdy planujemy kupić prezent. Obecnie nadal najbardziej popularne są goździki i tulipany. Nawet jeżeli nie możemy przeznaczyć dużego budżetu na kwiaty, efektowna będzie długa czerwona róża z dołączonym liścikiem. Jeżeli Dzień Kobiet jest również okazją do zaręczyn, można umieścić pierścionek na końcu róży – umocować wśród płatków, w czym pomoże florystka w kwiaciarni. Co na Dzień Kobiet warto podarować? Idealny będzie różnokolorowy bukiet stworzony na przykład z lilii, goździków, irysów, eustomy. Jeśli nie znasz dobrze gustu swojej ukochanej, poproś o pomoc doświadczoną florystkę. Na podstawie krótkiego wywiadu na temat Twojej kobiety, specjalistka z pewnością ułatwi Ci dokonanie wyboru.

Co na dzień kobiet: Kosmetyki i perfumy

Kosmetyki i ulubione perfumy to idealna odpowiedź na pytanie, co na Dzień Kobiet warto kupić swojej ukochanej. Niemal każda kobieta lubi otulać się przyjemnym zapachem, używać dobrego kremu czy szminki. Jeżeli Twoja partnerka nie maluje się na co dzień, warto kupić dobry, pachnący balsam do ciała. Jest to również idealny prezent dla mamy, siostry lub babci. Każda z kobiet posiada swoje ulubione kosmetyki, w które warto zainwestować. Warto zwrócić uwagę, czego najchętniej używają, będzie to dobre rozwiązanie, jeżeli nie wiesz co na Dzień Kobiet można kupić bliskiej Ci osobie.

Co na dzień kobiet: słodka niespodzianka

Równie dobrym rozwiązaniem, jeżeli nie wiemy co na Dzień Kobiet można kupić przedstawicielką płci pięknej, są słodycze. Jednak nie byle jakie. Za pomocą drucików można wkomponować ulubione czekoladki w bukiet czerwonych róż. Jeszcze bardziej oryginalnym pomysłem jest wręczenie bukietu składającego się z kolorowych cukierków o różnych kształtach. Co na Dzień Kobiet można jeszcze podarować? Idealny będzie kosz z bukietem kwiatów, butelką wina i ulubionymi czekoladkami.

Pin It

» Bez kategorii » Co na dzień kobiet?
On 7 marca 2018
By

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem