Jak tchnąć w biuro wiosenną świeżość?

Bez kategorii Możliwość komentowania Jak tchnąć w biuro wiosenną świeżość? została wyłączona

Cięte kwiaty i rośliny w doniczkach nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu i elegancji. Stanowią nieodłączny element każdej firmowej uroczystości, są wyrazem szacunku dla zaproszonych gości. Aranżacje kwiatowe powinny być indywidualnie dopasowane do każdego wnętrza i okoliczności. Inne znajdą się w biurze, a jeszcze inne w restauracji. Wraz z nadejściem wiosny czujemy dopływ nowej energii, szczególnie pracownikom biurowym może brakować na co dzień kwiecistej łąki. Warto zatem wiosnę zaprosić do biura!

Cięte kwiaty dla firm

Sezonowe kwiaty reprezentują porę roku w jakiej występują. Inne aranżacje kwiatowe pojawią się zimą, a jeszcze inne wiosną. Pracując w biurowcu, gdy nie mamy częstego kontaktu z naturą, zaczyna brakować czegoś, co rozświetli i rozweseli wnętrze. Widok wiosennych kwiatów z pewnością poprawi atmosferę w firmie i samopoczucie pracowników. Jednak to nie jest jedyna rola kwiatów w biurze. Piękne kompozycje kwiatowe postawione w recepcji witają gości i klientów, a my tym samym tworzymy pozytywny wizerunek firmy. Wśród najczęściej wybieranych kwiatów dla biur znajdują się mieszane bukiety i kompozycje w szklanych naczyniach.

 

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

 

Jakie cięte kwiaty wybrać do biura?4

Kwiaty dla firm przygotowywane na specjalne zamówienie, mają dodawać wnętrzu elegancji, świeżości i wiosennej aury. Na recepcji znakomicie będą wyglądać hiacynty i storczyki cymbidium, umieszczone w szklanym prostokątnym naczyniu. Kompozycja będzie minimalistyczna i jednocześnie bardzo elegancka. Z wiosną nieodłącznie kojarzą nam się tulipany, które również mogą obyć się bez żadnych dodatków – duży kolorowy bukiet z pewnością przyciągnie uwagę i zachwyci zapachem. Natomiast żonkile, choć same w sobie stanowią ozdobę, można umieścić w zielonym wazonie z odrobiną gałązek. Jaskry to kolejne coraz częściej wybierane kwiaty. Dostępne są zarówno w wyrazistych, jak i pastelowych kolorach, które można dopasować do aranżacji biura.

 

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

 

Zbawienne działanie kwiatów doniczkowych

Rośliny doniczkowe nie tylko zdobią wnętrze, ale również korzystnie wpływają na nastrój pracowników. Wiele gatunków kwiatów posiada zdolność oczyszczania powietrza z toksycznych substancji obecnych w pomieszczeniach. Gdy jesteśmy narażeni przez wiele godzin na ich oddziaływanie, mogą stać się przyczyną różnych dolegliwości, takich jak rozdrażnienie, ból głowy, spadek koncentracji lub ogólne osłabienie organizmu, dlatego warto postawić na oczyszczający powietrze bukiet.

 

źródło: pixabay.com

źródło: pixabay.com

 

Jakie rośliny doniczkowe wybrać do biura?

Przy wyborze roślin nie należy kierować się tylko ich wyglądem, ale również wymaganiami.

ie każde kwiaty do firmy sprawdzą się równie dobrze. Przede wszystkim muszą to być kwiaty niewymagające troskliwej opieki oraz pochłaniające szkodliwe związki formaldehydu, ksylenu i toluenu, które występują w powietrzu. Małe wymagania ma aspidistra wyniosła, której duże liście staną się ozdobą samą w sobie, a także sansewierie, które nie ucierpią z powodu niedoboru wody i słabego oświetlenia. Okazałe liście monstery doskonalone sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Bardzo ładnie będą prezentować się w każdym biurze areki, draceny, fiskusy, zielistki, nefrolepisy, cissusy, trzykrotki.

Pozdrawiamy,

Zespół Amarant

ZOBACZ TEŻ NASZE INNE PROPOZYCJE:

>> Bukiety ślubne <<

lub

>> Kwiaty na specjalne okazje <<

Pin It

» Bez kategorii » Jak tchnąć w biuro wiosenną...
On 4 kwietnia 2017
By
, ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem