Wianek komunijny z białych kwiatów.

Jak wybrać wianek komunijny ze świeżych kwiatów

Pierwsza Komunia Święta Możliwość komentowania Jak wybrać wianek komunijny ze świeżych kwiatów została wyłączona

Wianek komunijny z białych kwiatów.Wianek komunijny to element bez którego ciężko sobie wyobrazić strój podczas uroczystej ceremonii Pierwszej Komunii Świętej. Wiele sklepów oferuje wianki ze sztucznych kwiatów, jednak świeże kwiaty są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Pierwsza komunia kojarzy się z wiosną, kwitnącymi kasztanami i zapachem budzącej się do życia natury. Szkoda by było więc tego nie wykorzystać.
Kompozycja z żywych kwiatów-efektowna i delikatna zarazem-to doskonałe uzupełnienie białej sukni. Nasza firma Amarant Kwiaty specjalizuje się w wykonywaniu wianków ze wszystkich rodzajów kwiatów.

Jak wybrać wianek na pierwszą komunię?

Przede wszystkim nie bój się świeżych kwiatów. Kompozycja, którą stworzy profesjonalna florystka na pewno wytrzyma trudy długiego majowego dnia. Właściwie przechowywany wianek ze świeżych kwiatów będzie ozdobą przez kilka dni.

Dobierając wianek należy zwrócić uwagę, aby właściwie komponował się z fryzurą. Trzeba więc dobrze dopasować go do planowanej stylizacji włosów. Wiedząc jaką fryzurę planuje dziewczynka na Komunię Świętą, można wybrać właściwy rodzaj wianka.

Klasyczny wianek komunijny umieszczany jest na wysokości górnej części czoła dziecka. Zazwyczaj upleciony jest symetrycznie, tworząc taki sam wzór dookoła głowy. Taki rodzaj jest najlepszy gdy planujemy aby dziecko miało rozpuszczone włosy.

Inny rodzaj to tak zwany półwianek. Dekoracja kwiatowa tworzy rodzaj tiary i znajduje się tylko z przodu, ewentualnie asymetrycznie z boku głowy.

Kolejny typ wianka komunijnego to taki, który przystosowany jest do noszenia z włosami spiętymi w kok. Mniejsza średnica nie oznacza mniejszych możliwości stworzenia wspaniałej kwiatowej kompozycji.
Firma Amarant Kwiaty działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Po przygotowaniu kilkuset wianków komunijnych zdecydowanie możemy stwierdzić, że tylko te ze świeżych kwiatów będą stanowić właściwą oprawę dla tak ważnej uroczystości jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Z jakich kwiatów przygotowujemy żywe wianki komunijne?

Wybór właściwych kwiatów to efekt wielu lat doświadczeń. Regularnie przygotowujemy wianki na potrzeby programów telewizyjnych, a panująca w studio TV wysoka temperatura stawia przed nami trudne zadanie. Jeśli chcemy aby wianek komunijny ze świeżych kwiatów cieszył oko przez kilka dni wybierzmy rośliny o dużych płatkach. Są one w stanie magazynować wodę co sprawia, że są bardziej trwałe. W wiankach na dzień Komunii Świętej wykorzystujemy przede wszystkim kwiaty storczyka, hiacynty, goździki, róże gałązkowe oraz margerytki. Wianek z żywych kwiatów będzie o wiele piękniejszy gdy uzupełnimy go kwiatami rumianku, stokrotkami, konwaliami czy gipsówką. Idealnym dopełnieniem są zielone rośliny. Absolutnym hitem są wianki z gipsówki, która jest delikatna, dziewczęca i może wytrzymać nawet przez cały Biały Tydzień.

Jak przechowywać wianek ze świeżych kwiatów?

Chcesz, żeby twój wianek cieszył Cię nawet przez cały Biały Tydzień? Nic trudnego. Jeśli skorzystasz z usług profesjonalnej florystki (Amarant Kwiaty poleca swoje usługi) to otrzymasz produkt z najwyższej jakości świeżych kwiatów. Jego przechowywanie polega na obłożeniu go ręcznikami papierowymi nasączonymi wodą i włożeniu do foliowej torebki. Jeśli będziesz unikać zbyt ciepłych miejsc, kwiaty utrzymają świeżość bardzo długo.

Wianki komunijne i inne kompozycje, które przygotowujemy w Amarant Kwiaty powstają zawsze z najwyższej jakości kwiatów, zgodnie z najnowszymi trendami i sugestiami klienta. Upiększ dzień Pierwszej Komunii Świętej wiankiem ze świeżych kwiatów.
Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849
Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Pin It

» Pierwsza Komunia Święta » Jak wybrać wianek komunijny ze...
On 17 marca 2019
By
, , , , , , , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem