Ślubne trendy 2019. Jakie kolory będą modne w tym sezonie.

Ślub Możliwość komentowania Ślubne trendy 2019. Jakie kolory będą modne w tym sezonie. została wyłączona

Trendy ślubne podlegają stałym zmianom. Choć wydawać by się mogło, że kolor biały to ten, z którym dekoracje ślubne połączone są na stałe, to jednak paleta barw wykorzystywanych w tym najważniejszym dniu podlega ciągłej ewolucji. Wpływ na to ma wiele czynników. Śluby i wesela gwiazd, najmodniejsze kolory sezonu wśród projektantów ubrań czy wreszcie ogłaszane przez Instytut Pantone kolory, które w danym roku będą najbardziej trendy.

Jakie kolory najmodniejsze w 2019?

W największym skrócie po dominacji fioletu w 2018 roku, 2019 będzie należał do odcieni różu, beżu i niebieskiego.

Jak wyglądają najmodniejsze kolory na ślub 2019?

Pod koniec 2018 roku Instytut Pantone ogłosił, że sezon ślubny 2019 będzie należał do koloru Living Coral.

najmodniejsze kolory 2019

Kolor Living Coral

Jest to kolor, który zdecydowanie przypadnie do gustu pannie młodej lubiącej pastelowe kolory. Jego zaletą jest cieplejszy odcień dzięki delikatnej złotej poświacie.

najmodniejszy kolor na slub 2019

Każda panna młoda, która woli trochę zimniejsze barwy powinna wybrać również polecany na 2019 kolor czyli Sweet Lilac.

kolor ślubu 2019

Kolor Sweet Lilac

To doskonały wybór szczególnie na lato, gdy dostęp do kwiatów w tym właśnie, najmodniejszym różowym kolorze jest największy. Róże gałązkowe, peonie czy eustoma sprawdzą się idealnie w modnym bukiecie ślubnym.

Paletę kolorów wywodzących się z czerwieni dopełnia w sezonie 2019 Pink Peacock – bardzo wyrazisty odcień, który polecamy pannom młodym chcących zaznaczyć swoją niezależność. Oprawa florystyczna, bukiet ślubny czy wianek w tym kolorze doskonale będzie korespondował z bielą sukni ślubnej. Dzięki swojemu pokrewieństwu z purpurą jest też niezwykle elegancki. Nie dziwi więc, że trafił do grona najmodniejszych kolorów 2019 roku.

Amatorki beży i kolorów chłodniejszych, niebieskich, również znajdą coś dla siebie wśród kolorów modnych w 2019 roku.

Pierwszym wyborem w takim przypadku powinien być kolor Princess Blue, który ma kojarzyć się z odcieniem bezchmurnego, letniego nieba.

kolory na slub

Kolor Princess Blue

Z kolei Eclipse to kolor, któremu bliżej do granatu. Idealnie sprawdzi się np. w stroju pana młodego.

Wśród gwiazd w ostatnim sezonie ulubionymi ślubnymi kolorami dodatków były brązy i beże. Także w tym roku ich warianty muszą się znaleźć wśród modnych kolorów na ślub w 2019 roku. Wśród barw wybranych przez Instytut Pantone oraz często wybieranych przez panny młode znalazły się:

-często stanowiący przewodni motyw barwny wesela Sweet Corn, czy trochę cieplejszy, ale równie uniwersalny Soyabean, który dzięki złotej domieszce jest barwą niezwykle szlachetną.

modny kolor sukni ślubnej

Kolor Sweet Corn

najmodniejszy kolor sukni slubnej 2019

Kolor Soyabean

Warto też przyjrzeć się kolorom wybranym np. na Nowojorski Tydzień Mody. One tez mogą nam pokazać jakie są najmodniejsze kolory ślubne 2019. Gdy weźmiemy do ręki guidebook tego największego modowego wydarzenia zobaczymy, że oprócz wymienionych już wcześniej kolorów pojawia się zielony. Ma on między innymi związek z modnym stylem ślubnym jakim jest jungle. Ale o stylach weselnych modnych w 2019 roku przeczytacie w kolejnym wpisie.

jungle

Kolory na New York Fashion Week

Na sezon ślubny 2019 oferujemy dekoracje sali weselnej, dekoracje kościoła oraz kwiaty dla panny młodej oraz pana młodego w najmodniejszych kolorach. Amarant to coś więcej niż zwykła kwiaciarnia!

Szukasz kwiatów – zadzwoń tel. +48 536 097 849
Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu:

Pin It

» Ślub » Ślubne trendy 2019. Jakie kolory...
On 18 marca 2019
By
, , , , , , , ,

Comments are closed.

« »

Ta witryna korzysta z plików cookies szczegóły ok, rozumiem